2726
عنوان

فردا مهمون برا ناهار دارم به نظرتون میرسم به کارهام؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 54 پست

الان بجای نی نی سایت اگرمیخای نیم ساعت اینجاباشی پاشو خونتومرتب کن یکم تونیم ساعت همونم غنیمنپته اگرمیخای خورشت بزاری الان بزارمن یسری دوازده شب قیمه گذاشتم باشعلع خیلی کم مهمون شهرستان خونم بود فرداش یک ظهرخوردیم چ قیمه ای شد

دوبارکاربریم تعلیق شده  به درخواست خودم جدید نیستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
الان بجای نی نی سایت اگرمیخای نیم ساعت اینجاباشی پاشو خونتومرتب کن یکم تونیم ساعت همونم غنیمنپته اگر ...

جدن اتفاقا میخوام قیمه بذارم

خدایی بچه خستم کرده خوابم میاد خستم ولی استرس نمیذاره بخوابم

چه مهربوون😍

😚😚😚آخه درک میکنم

تنهایی با یه بچه سخته

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀

بستگی داره چقدر ریخت و پاشه؟اگه اشپزخونت کثیف نباشه و چرب نباشه خیلی وقت نمیبره بقیه کارا

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤

اکر یرنامه داشته باشی میتونی بخدامن ی س ره مهمون شهرستان دارم فک کن یسری خونه مامانم شبو خابیدیم صبح برادرشوهرم زنگ زد هفت صبح تانه میرسیم بامادرزنش بودن ازشهرستان میومدن دکتر خونتون باچادرخونکی سوارماشین شوهرم شدم اومدیم باشوهرو سریع بزنج گذاشتم مرغ گذاشتم ده صبح ناهارم روکازاماده جاریم کوپ کرد گفت کی گذاشتی گفتم هول کردم زودشد 

نه تا حدی اشپزخونم تمیز کردم یه کم جمع و جور ظرفا و کفش مونده

خب پس حله صبح زود پاشی میرسی

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
جدن اتفاقا میخوام قیمه بذارم خدایی بچه خستم کرده خوابم میاد خستم ولی استرس نمیذاره بخوابم

پاشو یدیقه بزار یاصبح ساعت هشت بزار  برنجتم هم ن موقع بزارشعلشو کم کم کن هیچی نمیشه همجیم اماده میشه میمونه خ نت 

2706