1608
1605

خونم کثیفه و رخت و پاش ... غذا هم باید بذارم ... حموم هم باید برم و کمی هم به خودم برسم.... البته بچه کوچک خم دارم که نمیذاره کار کنم...

به نظرتون میرسم استرس گرفتم نمیتونم بخوابم

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1613

وای از مهمونی ناهار خیلی بدم میاد

صب زود پاشو آره میرسی عزیزم

کاش میتونستم بیام کمکت😊

شیشه ماشینو داد پایین!گفت ببین هوا رو!ببین چه بارونی میاد اینا بخاطر حضور توئه ها!دلبر میبینی قطره ها رو... مثل خنده های تو که گوشه لبت جا خوش میکنن نشستن رو شیشه بخار گرفته!خوب نگاه کن حس میکنی چقد حالم خوبه؟دستشو گرفتم...خندید!گفت هنوزم بارون که میاد ساکت میشی زبونت بند میاد!با تمام وجود هوای بارونیو تو ریه هام دادمو گفتم من از این همه خوشبختی که کنار تو دارم زبونم بند اومده وگرنه این قطره ها و صدای بارون بهونس!صورتشو سمتم اوردو گفت میشه هر وقت بارون اومد همین حرفو بزنی بهم؟دستشو محکم تر گرفتم و سکوت کردم...                                                                                                                                                                         دنیای مجازی حق الناس های زیاااادی به گردن آدم های این دوره میندازه ، کمی تو اظهار نظر ها صبور باشیم ، حالا چیزی ام نگیم طوری نمیشه...                                                        

الان خورشتت و بزار اگه غذات خورشتیِ خونه اتم جمع کن بعد بخواب صبح یه حمام برو وبعدشم برنج و مخلفات و .... میرسی اگر رودبیدارشی

خدای خود را با چشم قلب دیدم .... گفتم : کیستی؟ گفت "تو"   منصور حلاج
1615

اول بگو استرس الان چه کمکی بهت می کنه؟! 

این فکرا چیه اخه...چرا نرسی...انشاالله عالی میشه  

پاییز ۷۴....غرور دخترانه ام به بازی بگیری..هویت مردانه ات را به آتش میکشم

همین الان قبل خواب یه قرمه سبزی بزار اروم اروم بپزه بگیر بخواب ساعت بزار ساعت ۸ بلند شو تند تند جمع و جور کن و حموم برو ...سخته ولی نشدنی نیس

🌹کودکم برای سومین بار کلبه کوچک شکمم را با عطر حضورت پر کردی ، عاجزانه میخواهم بمانی ، بمان و به لحظه های بی رنگم رنگ زندگی بپاش 🌹التماس دعا دارم از همتون 🌹... خدا رو شکر که بالاخره خدا به دل منم نظر کرد و توی بهار ۹۷ گل پسرم رو توی آغوشم گذاشت .... 🌷از ته قلبم ارزو میکنم همه منتظرا این روزها رو تجربه کنن و مادر بشن ........ قسمت اول امضام  مال موقعی هستش که تازه باردار شده بودم و چون دیدنش حس خوبی بهم میده  پاکش نکردم ..... ❤
1601

الان بجای نی نی سایت اگرمیخای نیم ساعت اینجاباشی پاشو خونتومرتب کن یکم تونیم ساعت همونم غنیمنپته اگرمیخای خورشت بزاری الان بزارمن یسری دوازده شب قیمه گذاشتم باشعلع خیلی کم مهمون شهرستان خونم بود فرداش یک ظهرخوردیم چ قیمه ای شد

دوبارکاربریم تعلیق شده  به درخواست خودم جدید نیستم
الان بجای نی نی سایت اگرمیخای نیم ساعت اینجاباشی پاشو خونتومرتب کن یکم تونیم ساعت همونم غنیمنپته اگر ...

جدن اتفاقا میخوام قیمه بذارم

خدایی بچه خستم کرده خوابم میاد خستم ولی استرس نمیذاره بخوابم

1578