2726
عنوان

خوشگلم ولی.....

2357 بازدید | 87 پست

خانومامن خوشگلم اما پوستم سبزه اس رنگ پوستمودوس دارم ولی وقتی میرم یه مجلسی مث امشب همش حسرت پوستای سفیدومیخورم از ناراحتی خوابم نمیادناشکری نمیکنمااماته دلم میگم کاش سفیدبودم اگه خواستین عکسموبزارم ببینین بااین فیس جاداره ک من غصه ی رنگموبخورم یانه شماجای من بودین چیکارمیکردین؟؟؟؟

خداجونم بی نهایت عاشقتم🌈💜

بزار تا برم بخوابم

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیلی وقته که مردم فهمیدن زیبایی ربطی به رنگ پوست نداره هاااا

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 
2706