عنوان

چیکار کنم خیلی بی ایمان شدم😭😭

268 بازدید | 16 پست

من تا چند سال پیش که مجرد بودم نماز شبمم ترک نمیشد حالا که ازدواج کردم و حاجتمو گرفتم یه چندماهی میشه که اصلا نمازم نمیخونم، حجابمم خیلی رعایت نمیکنم ، خیلی بد شدم، آرامشم ندارم البته

خداجونم منو ببخش و دوباره مثل قبل به خودت برگردون 😪😪

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم

حاجتت شوهر بود؟

من هنوز عاشقتم. وقتی از همه چیز گذشتی و کنارم زیر بارون ایستادی، وقتی خودت رو جلوی تیرها انداختی تا ازم محافظت کنی کسی شدی که هرگز نتونستم فراموشش کنم. فهمیدم که مقابل عشق تنفر نیست‌….ترک کردنه.ترسیدم فکر کنی ترکت کردم و تو هم من رو ترک کنی.                                                                                       از ۶ آذر شروع کردم به لاغر شدن😘😍خیلی ذوق دارم😋تیکر رسیدن به سایز ۳۸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم شما واجبارو بکن خدا راضیه حرص نخور 

خب نماز واجبه دیگه ولی خیلی تنبل شدم😔

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم
دقیقا عین من خیلی هم ناراحتم تازگیا هم بی تفاوت میشم. بنظرم بخاطر اینه که شوهرامون نمی خونن

ن اتفاقا شوهر من میخونه و به منم میگه😢

کلا خیلی ازکاربرا ضد دین ومسائل مذهبی هستن

اونم اره 

منک دیگ وات وصل شده نمیام این مدتم اشتباه کردم

ادم کلی درگیر مشکلات میشه هی رو همه چی زندگی خودش زوم میکنه حالا هر چقدرم ک بگی اهمیت نمیدم ولی بازم ناخودآگاه ادم اینا میفهمه

ملکه زندگیشم...👸🤴
تا اونجایی که می تونی مراقبت کن اخه بعد ازدواج سخته شرایط فرق می کنه 

آره واقعا چرا؟

2706