2733
2734

ببخشید ولی چاه توالتمون گرفته و کلی آب و کصافط جمع شده .. شوهرم کلی با میله و شلنگ و ... سعی کرد راه و باز کنه ولی نشد که نشد .. خواهشا اگه تجربه ای دارید بگید بهم ..همش داره غر میزنه کلی پولش میشه اگه کسی رو بیاره فنر بندازه ... منم هیچی ننداختم ولی همش میگه یه چیز گیر کرده انگار و ... کسی راهنمایی داره خواهش دریغ کنه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تا کثافط خونتو ب گند نکشیده  زنگ بزن تخلیه چاه

چجوری میخوای جیش کنی 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

ایییی حالم بد شد😷

اسید بریزین

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2738

لوله باز کن تنور  بریزید ولی از دور دستکشم بپوشه چون یهو میپاشه بیرون نریزه به سر و صورتش مراقب باشه 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

با میله یا چوب بزنید ی چی گیر کرده توش بیاد بیرون برا ما اینجور بود ابجیم ی بطری اب معدنی ازش کشید بیرون که مطمینم شوهر خنگ من انداخته بوده

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم
وای من چند شب پیش یه دستمال مرطوب انداختم خدا رحم کنه

برو دو سه تا آفتابه پر یهو آب بریز رد شه بره

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
2706