2726

استفاده از پستونک رو بعضیا پیشنهاد میدن و میگن برای اعتماد به نفس بچه خوبه و بهش حس اطمینان میده و استرسش رو کم میکنه و بعضیام میگن نه پستونک خوب نیست چون یه حالت وابستگی برای کودک ایجاد میکنه و علاوه بر این باعث کج شدن فرم دندون و فک بچه ها میشه.

الان پستونک های ارتودنسی به بازار اومدن که این مشکل رو حل میکنن. این پستونک ها به شکلی طراحی شدن که وضعیت لثه کودک در نظر گرفته شده و مانع کج شدن دندون ها میشن و میتونید با خیال راحت تری از اون ها استفاده کنید.

پستانک های ارتودنسی به دو شکل سیلیکونی و لاتکسی در بازار وجود دارن. پستانک های ارتودنسی سیلیکونی در مقایسه با پستانک های لاتکسی از دوام بالاتری برخوردارن و بدون بو و مزه هستن.

انواع پستانک های ارتودنسی بر اساس شکل

• پستانک های ارتودنسی دایره ای
  • پستانک های ارتودنسی بادامی
  • پستانک های ارتودنسی معمولی

پستانک های ارتودنسی بادامی شکل از دو نوع دیگه محبوب تره  و در حین استفاده، فشاری به سقف دهان و لثه نوزاد وارد نمی شه.

طراحی پستونک ارتودنسی

در بالا گرد و در قسمت پایین صاف هست. در طراحی پستانک ارتودنسی حفاظت از شکل کام و فک کودک در نظر گرفته شده و سعی شده شکلی شبیه به نوک سینه مادر داشته باشد و طی مکیدن نوزاد، فشار را از لثه ها و دندان های در حال رشد بردارند.

استفاده از پستانک بیشتر از 2 سال توصیه نمیشه

معرفی مدل های معروف پستانک ارتودنسی

پستانک ارتودنسی اونت فیلیپس

• پستانک ارتودنسی اونت شکل بادامی داره و سرپستانکی‌های متقارن فیلیپس اونت رشد طبیعی قسمت داخل دهانی نوزاد را حتی در صورتیکه پستانک به شکل برعکس در دهان نوزاد قرار داده بشه رو فراهم میکنه.
  •  این پستانک جنسی سیلیکونی دارد. جنس سیلیکون در مقایسه با جنس لاتکس از انعطاف کمتر و دوام و ماندگاری بیشتری داره.

ویژگی های خاص پستانک ارتودنسی اونت

وجود سوراخ در این پستانک باعث جریان هوای بیشتر برای پوست کودک میشه

عکس چند تا از پستانک های ارتودنسی موجود در بازار رو براتون میذارم

پستانک ارتودنسی مارک اونت

پستانک ارتودنسی مارک وی بیبی

پستانک ارتودنسی مارک تویست شیک

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسونک خوبه هرکی هرچی گفت گوش نده بعدم خودش کم کم میزاره کنار.من بچم شش ماهشه دیگه کم کم داره میزاره کنار. با سینه خواب میره. شیر که بهش میدم زیر سینه خواب میره. 

بی بلند خوبه مخصوصا ژله ای یا همون تمام سیلیکونی

2728
الان اونت فکر کنم بالای هشتاد نود تومن باشه البته پک دوتایی دیگه از وقتی بچم پستونک نمیخوره قیمتش از ...

ممنونم. چقدر گرون😢😢 من خیلی از پستونک بدم میاد ولی چاره ندارم هیچ جوره آروم نمیشه دلم میخواد جنس خوب بگیرم که گویا نمیشه. چون مرتبم عوض میکنم

ممنونم. چقدر گرون😢😢 من خیلی از پستونک بدم میاد ولی چاره ندارم هیچ جوره آروم نمیشه دلم میخواد جنس خ ...

منم دقیقا اوایل اونت رو ماهی یکبار عوض میکردم تا اینکه قیمتش بد رفت بالا دیگه رو اورده بودم به بی بی لند ولی خب انصافا بد نبود

منم دقیقا اوایل اونت رو ماهی یکبار عوض میکردم تا اینکه قیمتش بد رفت بالا دیگه رو اورده بودم به بی بی ...

آره منم بی بی لند میگیرم خوبه. میشه بپرسم این تغییر رنگی که پستونک بی بی لند میده ، اونتم میده دیگه درسته؟

آره منم بی بی لند میگیرم خوبه. میشه بپرسم این تغییر رنگی که پستونک بی بی لند میده ، اونتم میده دیگه ...

منظورتون‌همون قسمت لاستیکی هست؟؟؟ بله خب مخصوصا زمانی که بعد از سوپ  میخورد بچم کاملا رنگ نارنجی یا زرد به خودش میگرفت

منظورتون‌همون قسمت لاستیکی هست؟؟؟ بله خب مخصوصا زمانی که بعد از سوپ  میخورد بچم کاملا رنگ ...

ممنون عزیزم. البته من بچم الان شیریه ولی قسمت لاستیکی بعد یه مدت استفاده کدر میشه من حس میکنم کثیفه😆دلم یه جوری میشه. حس میکردم خارجیا اینجور نمیشع

سلام. شیب سر پستونک ارتودنسی داخل دهن بچه رو به بالا حتما باید باشه؟

رو به بالا داخل دهن بچه میذارم فوری میندازه بیرون ولی وقتی رو به پایین میذارم راحت توی دهنش میتونه نگهش داره.