2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله که به زودی باردار میشی عزیزم

انشاءالله...

دعا کنید.

انشاءالله هرکس نداره خدا بهش بده. خوبشم بده. صحیح و سالم و صالح باشن...

بچه فقط خوبش خوبه. بدش پدر آدمو درمیاره، آبرو پدرومادر رو میبره. 

2728

خودتون هم حتما یه دکتر برید تا اگر عفونتی یا کیستی دارید درمان بشه. من انقدرررررر این حرفا رو بهم میگفتند. ولی این گوشم در و اون یکی دروازه. ولی الان که فکر میکنم میبینم زن و شوهر باید زودتر باهم برن بررسی بشن. وگرنه یه وقت میبینی بچه دار شدن شون بیخودی طول میکشه.

اینم بگم بضی وقتا کیست دهانه رحم و کلاً مشکلات مربوط به زنان هیچ علائمی نداره و آدم فکر میکنه هیچ مشکلی نداره. ولی میره دکتر معلوم میشه مشکل داره. 

مردان هم همینطور. خیلی از مشکلات مربوط به مردا، ممکنه در ظاهر هییییچ علائمی نداشته باشه و آدم حس میکنه هیچ مشکلی نیس. ولی آزمایش که میده همه چی معلوم میشه.

پس به حدس و گمان ها توجه نکنید

شوهرتون آزمایش اسپرم داده؟ من تجربه خودمو میگم. حتما حتما حتما شوهرتون اسپرم بده. من نزدیک یک سال ا ...

ممنونم که این همه توضیحات مفید دادی، من پارسال سونوی ساده و آزمایش دادم مشکلی نداشتم، ماه قبل هم به بارداری شیمیایی داشتم، بعد پریودم میرم عفونتم رو چک میکنم اگه بازم باردار نشدیم بهش میگم بره آزمایش بده، شاید به قول شما مشکل از شوهرم باشه

ممنونم که این همه توضیحات مفید دادی، من پارسال سونوی ساده و آزمایش دادم مشکلی نداشتم، ماه قبل هم به ...

خواهش میکنم. 

میدونی چیه، هیییچ مردی اصلا ذره ای گمان هم نمیکنه که شاید مشکل ناباروری داشته باشه. مردا خیلی تو این زمینه غرور دارند. ولی واقعیت قضیه اینه که خب به هر حال یه عده از مردها مشکل ناباروری دارند دیگه. اما همه فکر میکنند مال همسایه س! 

حتما حتما اول مرد باید آزمایش اسپرم بده.

2706