2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اما فكر كنم راه سختي رو داري انتخاب ميكني آخه اصلي ترين درس داروسازي شيمي هستش كه رشته انساني نداره& ...

چند سال حسرت دارم هفت سال به همین چیزا فکر کردم نرفتم 

الان دیگه میگم نزارم بشه حسرت برام حداقل میگم تلاشم رو کردم نشد حسرت ندارم که کنکور ندادم و یا نرفتم دنبالش

2738

متاهلی بچه هم داری؟اخه من متاهلم و متاسفانه نرفتم اون رشته دلخواهم و الان همش دارم حسرت میخورم.خیلی خوبه ک شپا هدف دارید و امیدوارم ب هدفتون برسید

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
متاهلی بچه هم داری؟اخه من متاهلم و متاسفانه نرفتم اون رشته دلخواهم و الان همش دارم حسرت میخورم.خیلی ...

فدات گلم 

چرا گلم برو خب

بله من بچه دارم دوسالشه و خیلی دوس دارم دارو سازی حسرت دارم 

فدات گلم  چرا گلم برو خب بله من بچه دارم دوسالشه و خیلی دوس دارم دارو سازی حسرت دارم

من عاشق دبیری زبان بودم.ولی دوترم رشته زبان و ادبیات انگلیسی خوندم شوهر کردم نذاشت ادامه بدم.منه احمق هم انصراف دادم.الانم با ی بچه یک ساله ک دیگه اصلا نمیتونم‌ بخونم.بخوامم شوهرم نمیزاره

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵