2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اما فكر كنم راه سختي رو داري انتخاب ميكني آخه اصلي ترين درس داروسازي شيمي هستش كه رشته انساني نداره& ...

چند سال حسرت دارم هفت سال به همین چیزا فکر کردم نرفتم 

الان دیگه میگم نزارم بشه حسرت برام حداقل میگم تلاشم رو کردم نشد حسرت ندارم که کنکور ندادم و یا نرفتم دنبالش

متاهلی بچه هم داری؟اخه من متاهلم و متاسفانه نرفتم اون رشته دلخواهم و الان همش دارم حسرت میخورم.خیلی خوبه ک شپا هدف دارید و امیدوارم ب هدفتون برسید

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
متاهلی بچه هم داری؟اخه من متاهلم و متاسفانه نرفتم اون رشته دلخواهم و الان همش دارم حسرت میخورم.خیلی ...

فدات گلم 

چرا گلم برو خب

بله من بچه دارم دوسالشه و خیلی دوس دارم دارو سازی حسرت دارم 

فدات گلم  چرا گلم برو خب بله من بچه دارم دوسالشه و خیلی دوس دارم دارو سازی حسرت دارم

من عاشق دبیری زبان بودم.ولی دوترم رشته زبان و ادبیات انگلیسی خوندم شوهر کردم نذاشت ادامه بدم.منه احمق هم انصراف دادم.الانم با ی بچه یک ساله ک دیگه اصلا نمیتونم‌ بخونم.بخوامم شوهرم نمیزاره

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵