2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

Haircare_sogand

تو اینستا هایلایت شپششو ببین کامل توضیح داده

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡
2728

برو شامپوشو بزن اون خیلی گرونه رو بخر راحت میشی همه وسایل رو بشور تند تند ولی یه عمر اعصابت خورد میشه استرس رو داری

یه آروزی خوب برام میکنید منم براتون بهترین رو آرزو دارم ومیدونم یه روزیی غمهام میرن خواب ابدی و همیشه شاد میشم

خب چي بجه بودم داشتم مواد لازم 

شامپو مخصوص شپش

شونه مشكي مخصوص شپش 

پارچه سفيد 

موهاتو روي پارچه شونه كن شپشا ميفتن يكي يكي ترق ترق بتركونشون 

بعد برو حموم با شامپو بشور 

2738

سعی کنید روز ،تخم شپش رو ازموجدا کنید بندازید اب ،بعد شامپوی مخصوص شپش هم هست استفاده بشه ،تمام وسایل شخصی ضدعفونی و ملافه ها بالش و..شسته بشه ،سس مایونز روی سر زده بشه و۱ساعتی بمونه ،...

اللهم عجل لولیک الفرج ،،،،برای سلامتی وظهور امام زمان صلوات....

من یک شپش زده موفق هستم اول از همه شامپو پرمترین از داروخونه بخر بزن که شپشا کشته بشن بعدش میمونه رشک یا همون تخم شپش که به موها چسبیده باید بشینی دونه دونه این تخمارو از مو جدا کنی هر روز موهارو با سرکه شریز شونه بزن که باعث میشه تخما سست بشن و از مو جدا بشن لباسا و پتوها رم با اب ۶۰ درجه بشور اگه همه این کارهارو انجام بدی یه هفته ای خلاصی

دوست عزیز شامپو و روغن نلا رو حتما بگیر.ریشه کن میشه.اسپری درمین  هم بگیر ب تمام خونه لباس بالشت و...همه چی بزن.عالیه.سزکه هم اسپری کنین ب مو بعد شستن

خدایا شکرت....ممنونم ک هرچی میخوام و ب من میدی  
2706