2726
عنوان

واژینیسموس یا جادو؟

3859 بازدید | 89 پست

سلام خانمها من چندین ماهه ازدواج کردم هنوز دخول نداشتم...اوایل زندگی همش مشکل و بدبیاری داشتیم ترس داشتم چیزایی میدیدم خیلی سخت بود کلا بعد از چندوقت یه کاغذ داخل پارچه تو خونمون پیدا کردیم اولی رو پاره کردیم بازم یکی دیدیم بعد ب یکی نشون دادیم گفت براتون دعای طلاق کردن ب شوهرم گفت از خانواده تو بودن بعد من درباره رابطه ام هیچی نگفتم اون مرده خودش گفت رگای پاهاتو بستن دیگه اهمیت ندادم دعا رو باطل کردن همه چی خوب شد خداروشکر فقط هنوز رابطه ندارم گفت برای رابطه آب دعا ریختن در خونتون پیش دکتر روانشناس و زناشویی و همه چی رفتم گفتم شاید واژینیسموس دارم ولی برطرف نشد نمیدونم واقعا چ کنم کسی تجربه این چیزا رو داشته؟

بدمکن،از گردش دوران بترس💎

يچيزايي ادم اينجا ميشنوه نميدوونه بخنده يا گريه كنه😑

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

😐😕😕😕😕😕😕😕

دوست عزیز من اگه یاد بگیری تو مسائلی که به شما مربوط نیست قبل اعلام وجود به خودت بگی*به من چه * دیگه کسی بهت نمیگه **به  تو چه**. یادبگیر خودت احترام خودت و نگهداری ☺️من از سال ۸۷ اینجا عضوم کاربریم {کیاناز} بود و از سال ۹۴ نیامدم و الانم کاربریم و پس نمیده ،نی نی یار هم جواب نمیده😐😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ول کن اینارو باطل کردی رفت منم واژبنیسم بودم خیلی زود و راحت میتونی درمان شی اگر بخوای خیلی راحت 

هرجا روم،هرکس که بینم از خویش پرسم آیا دوباره فرصت دیدار یابم؟یا این نگاه آخرین است؟
2706