2733
2734
عنوان

رشد کم عدد بتا

2529 بازدید | 20 پست

شش روز پیش تست بتا دادم ۳۵۰بود توی سونوگرافی هیچی نشون نداد فقط تو رحمم یه حفره اکولوژیکی بود ک ۱۱میلی متر بود دوروز بعد تست بتام شد ۴۱۲و امروزم شده ۴۶۸ یعنی هیچ امیدی ب بارداریه من نیس؟کسی تجربه داره اینجوری؟؟

متاسفانه فکر نکنم

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم واسه دخترم‌کم کم بالا میرفت بنظرم بارداری و احتمالا دختر ولی از پزشکت بپرسی مطمئن تره

دلبند مادر،فرزند عزیزی که هیچوقت ندیدمت،دلم برای حس دوباره ات تنگ است،چقدر ذوق داشتم از آمدنت و با تو خو گرفته بودم....دیگران مرا به نبودنت دلداری میدهند،اما نمی دانند نمیشود فراموش کرد کسی ک قرار بود روزی تمام سهم تو از این زندگی شود و دیگر نیس،به چه امیدی بدون تو ادامه دهم،شاید برای بقیه چیزی جز یک تکه گوشت بی جان نبودی اما برای من دنیایم شده بودی،کم کم داشتی صاحب اسم میشدی بهار عمرم،دلم تنگ است برای حس داشتنت برای دوباره دوست داشتنت،دوباره به آغوشم برگرد که نبودنت درد است و این درد توان من را کم کرده......."نوزاد رنگین کمان"منتظرتم
2731
منم واسه دخترم‌کم کم بالا میرفت بنظرم بارداری و احتمالا دختر ولی از پزشکت بپرسی مطمئن تره

پزشکم گفت برو سه هفته دیگ بیا اصن خیلی بی اهمیته نسبت ب این چیزا 

😔😔😔خیلی سخته بعد دوسال 

کاملا درکت میکنم😭

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
2738
چجوری میگید خارج از رحم نیستم؟؟؟

اخه منم پارسال باردار شدم رشد بتام هم خیلی بهتر از شما بود ولی دوبرابر نمیشد مثلا از 150 دوروز بعد شد 240 دوروز بعد شد 345 دوروز بعد شد 520 دکتر گفت خارج رحمیه و بستری شدم و با دهرو رفع شد 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
اخه منم پارسال باردار شدم رشد بتام هم خیلی بهتر از شما بود ولی دوبرابر نمیشد مثلا از 150 دوروز بعد ش ...

پس منم مطمینا خارج از رحمه درد داره؟؟؟چند روز بستری شدید

پس منم مطمینا خارج از رحمه درد داره؟؟؟چند روز بستری شدید

اسی جان اوضاع بتاتون چطوره پیشرفتی داشته؟

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.
اسی جان اوضاع بتاتون چطوره پیشرفتی داشته؟

من دیگ بیخیالش شدم چون لکه بینی ندارم ودردم ندارم گفتم راه دیگه ای جز صبر کردن ندارم دو هفته ی دیگ انشاالله اگر مشکلی پیش نیاد میرم سونوگرافی ببینم خدا چی میخواد 

همین که درد نداری لک بینی نداری خوبه بقیشم بسپار بخدا 

ی هفته دیگه حتما بتارو چک کن

در این مدل بارداری ها باید جایگاه جنین مشخص بشه که خدایی نکرده مشکلی برات پیش نیاد 

ولی احتمالاپسره که تنبله😍

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.
همین که درد نداری لک بینی نداری خوبه بقیشم بسپار بخدا  ی هفته دیگه حتما بتارو چک کن در این مد ...

ی چیزی راستی اینکه تو رحمم تو سونوگرافی ی چیزی دیدن ک ب اصطلاح گفته حفره اکوژنیکی یعنی ی چیزی ک اشعه رو بازتاب میده میتونسته جنین باشه؟؟؟

ی چیزی راستی اینکه تو رحمم تو سونوگرافی ی چیزی دیدن ک ب اصطلاح گفته حفره اکوژنیکی یعنی ی چیزی ک اشعه ...

میتونه جای جنین باشه و ان شاالله بزودی ساک و جنین و قلبشو ببینی😍

2706