2726
عنوان

7روز تاعروسیم

627 بازدید | 54 پست

یه نصیحت خواهرانه بگید )ازهرنظرباشه)

هـرچقـدرم غـم وغصـه داری بـدون توایـن دنیا کسـی هس که بـدبختر ازتوئـه... پـس بگو خـدایـاشکـرت 💕بـرای خوشبختیـم یه صلوات بفرستید ممنون هموطنم❤️الـهم صلـی علـی محمـدوآل محمـد. 

زیاد نرقص

هر کی هر کاری کرد ب دل نگیر فقط خوش بگذرون

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هر وقت دعوات شد بین‌خودتون‌حل کنید‌ب خوانواده ها انتقال ندین‌ تا حایی ک‌میشه.

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚

اصلا حرص نخور فقط خوش بگذرون 

هر کس هر کاریم کرد تا ناراحتت کنه  ب ی ورت بگیر 

😂

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤

واسه عروسی :هر کاری دلت خواست بکن هر کاری. نزار حسرتش برات بمونه

واسه زندگی:همیشه ارامشت و حفظ کن سبک سنگین کن با خودت اگر هنوز نتونستی کنار بیای با گفت و گو حل کن 

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨

روز عروسيت فقط خوش بگذرون 

هر اتفاقي دقت كن هر اتفاقي افتاد اصلا مهم نيست 

اون روز ،روز تو و همسرته 

نذار هيچي خرابش كنه

فقط برقص و خوش بگذرون 

واست بهترين ها رو ارزو ميكنم عروس خانوم .

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي

هرکار دوست داشتی بکن بترکون بحرف و نگاه هیچکس توجه نکن فقط عشق و حال کنید 

از ارایش و دسته گل و هیچ چیز دیگه ای ایراد نگیر و همچیز رو بهترین ببین

کیاشا خان شاه قلب مامان و بابا به تخت نشست 🤴                       منnorajoon هسدم😎دعا کنیدخوشبخت بمونیم💓                
2706