1662
1605

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

نه عزیزم چرا بمیره ، فقط افرادی که بیماری زمینه ای دارن درصد خطر بالاتر میره ، نه اینکه حتما بمیرن

آرامم چونان لبخندت ، گویی کار به جایی رسیده که فرماندهی از زمین کفایت نمیکرد،و باید میرفتی از بالا کار را پی میگرفتی!زمان ایفای نقشت در زمین تمام شد و ماموریت جدیدت در آسمان شکل گرفت .حالا فرمانده ی مقاومت هستی از آسمان ، حالا راحت تر سرکشی میکنی به خطوط،بی واسطه تر پیام میفرستی برای نیروها،پیشرفته ترین رادارها هم نمیتوانندرفت و آمدت به قلب سپاه را رصد کنند.بی نقص ترین پهپادها هم نمی توانندروحت را هدف قرار دهند، ترورکنند! آن محدودیت تن و جسم سردار ما تمام شد،حالا سردار قدرتی دارد اندازه ی تمام اساطیر! وسعتی دارد اندازه ی کل دنیا!بیچاره شدید ، شیشه ی عطر را شکستید،عطر را پراکندید ! بی عقل هااا... با خودتان چه کردید؟!!متشکر که زوال و افول تان را معجل کردید، ممنون که گورتان را کندید.
1522
1665

نه خواهر زاده من 6 سالشه گرفت فقط 3 کیلو کم کرد سخته ولی خوب میشه

من زنی هستم که پر از تلاشم زندگی همیشه مطابق میلم نبوده از این به بعدم به حرفم گوش نمیده به سرنوشت اعتقادی ندارم و به اونچیزی که سرم برام مینویسه اعتقاد دارم از سرم و حسم برای رسیدن به اونچه دوست دارم کمک میگیرم و از خدای بزرگم میخوام. که راهنمایی و کمکم کنه و مراقب عزیزانم باشه🌹🌹🌹💪

چون من خودم هر سال سرماخوردگی شدید،اونم فقط بدن درد میگیرم هر سال،بعد چند روز خودموگرم نگه میدارم و گرمی میخورم،خوب میشم،امروز اینجوری شدم الان میترسم

1645