2737
2734
عنوان

گارانتی تو خرید جهیزیه چقدر مهمه ؟

142 بازدید | 14 پست

الان یه مبلغی رو همه وسیله ها می کشن برای گارانتی .. یه سری گارانتی ها برای شرکت های متفرقه هستن،  یه سری برای شرکت های معتبر مثل گلدیران .. منکه گیج شدم ، چیکار کنم 

یه سری ها میگن جنس های بانه ای بدون گارانتی بده 

یه سری میگن گارانتی شرکت معتبر مثل گلدیران چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام عزیزم وسیله رو اگه مارک عالی و از جای معتبر میخری گارانتی اصلا اهمیت نداره،چون هزیته نصب،حمل و نقل،تعمیرات  و همه به عهده خریدار هست و وقتی اعتراض کنید میگن هزینه ایاب و ذهاب هستش.البته مارک خوب به این راحتی ها خراب نمیشه.

اما از بانه یا مناطق آراد کلا من هیچ اعتقادی بهش ندارم اکثرا جنساشون فیک هستش 

وقتى واقعا چیزى را بخواهید راهى براى به دست آوردنش پیدا خواهید کرد اما وقتى از ته دل خواستار چیزى نباشید برایش بهانه جور مى‌کنید.
2738
بعضی کالاها هستن تو دیوار نو و در حد نو مارک معتبر ولی چون گارانتی نداشته نخریدم با خودم میگم خراب ش ...

منم میگم مهمه ، دیدم طرف بعد یه سال استفاده برقی ترکیده 

گارانتی نداشته باشه کلی باید هزینه کنه

بعضی کالاها هستن تو دیوار نو و در حد نو مارک معتبر ولی چون گارانتی نداشته نخریدم با خودم میگم خراب ش ...

از من به تو نصیحت خواهر هییییچی تو دیوار نخر که بدرد نمیخوره

💏🎀 ۱۱ تیــــر ماه ۹۹ بعد از سختیا تو #کرونا عروس شـــدم 🎀💏
سلام عزیزم وسیله رو اگه مارک عالی و از جای معتبر میخری گارانتی اصلا اهمیت نداره،چون هزیته نصب،حمل و ...

آخه بدبختی الان مارک خوب هم نیست ، ال جی ها همه چین شده ، سامسونگ واردات نداره ، بوش فیکه

2706