2737
2734
عنوان

کاربران محترم سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 3558 بازدید | 342 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم درسته حق با شما کارشون خیلی بده ولی بد نیست بدونید عکس ها روی گوگل هم قرار میگیزه شما که نمیتونی اونجا رو هم حذف کنی.پس بهتره ملت خودشون کمی به عواقب کاری که میکنن فکر کنن چه لزومی داره حریم شخصی خودشون رو در یه سایتی مثل نی نی سایت که حتی کاربرا دور از این مرزها در کشوری مثل کانادا بهش دسترسی دارن بزاره 

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
2738

چرا فکر کنن؟؟؟ فکر کردن کار خیلی سختیه. از همه توقع نداشته باش لطفا. این سایت جنبه تفریحی سرگرمی پیدا کرده و از حالت سیستماتیک خودش خارج شده. لذا باید دور فکر رو خط کشید.

سلام مهربون ترین نی نی یار❤😍

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤

خخخ دمت گرم

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️تقدیم به پسردارا😘

ني ني يار جان شما که انقدر مهربونيد چرا سوال من رو جواب نميدي چرا زره اي جوابگو نيستي 

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...
2706