1619
1632
عنوان

کاربران محترم سایت

3492 بازدید | 344 پست

سلام

ذره ای فکر کنین

ما کاربر مزاحم رو قطع میکنیم تمام پستهاش که لینک البوم عکس کاربرا هست دونه دونه پاک میکنیم

بعد!!!! در کمال تعجب و ناباوری کاربر سایت لینک رو میذاره

آیا کار درستی است؟ ذره ای فکر کنین

به هر دلیلی کاربری که عکسش رو گذاشته تو سایت کسی حق نداره از عکس ها سواستفاده کنه

کاربر دوست داشته عکسش رو بذاره ولی کسی حق نداره بگه چرا تو مکان عمومی عکس گذاشته پس ما برمیداریم از نظر اخلاقی و انسانی کار خیلی بدی هست

ذره ای فکر کنین

کسانی که لینک البوم رو میذارن همکار اون مزاحم هستن و کمک میکنن بهش در پخش بیشتر پس قطع میشن

خیلی کار زشتیه چرا فکر نمی کنین؟

پی نوشت :

شما که انقدرررر خوبین انقدرررر مهربونین که تو تاپیک های خودکشی راهنمایی میکنین طرف خودش رو بکشه دستتون درد نکنه انقدررر خوب نباشین  

اصلا همممه رو قطع کن من بمونم و خودت😀😂😂✋🏻

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1613

فقط اخر پستتون 😍😂

دشمنا عوضی ان و رفیقا عوضی ترچون دشمنا همونن و رفیقا عوض میشن 🙃👽👍🖖تنها عشق زندگیم که دلیل امید به زندگیمه ‌که بخاطرش هنوزم نفس میکشم و از پا نمیفتم مامانمه قربونش بشم خدایا از عمرم کم کن به عمر مامانم اضافه کن واسه سلامتیش اگه دوست داشتی یه صلوات بفرس  ❤❤بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.تو تاپیکایی که موضوع عمومی هست میتونید ریپلای کنید تا بدون توهین تبادل نظر کنیم ولی وقتی موضوع شخصی استارتر هست و من نظری دادم  حق ریپلای نداری چه برسه به ریپلای توهین و فحش ...اگه ریپلای توهین  کردی بعد خوندن امضام پس یه احمقی و من بیشتر از یه بار جواب یه احمقو نمیدم😌
1614

عززززززيززززم چقدر شما تذكر ميديد ولي انگار كسي عين خيالش نيست امروز هم چند نَفَر تاپيك در مورد كاربر وقيح زدند اصلا كارشون خيلي زشته

💙تولدم نزديك هستا💙يادت نره بهم تبريك بگيا😜12اسفنديم يه دخي خاص🍃🎈گروه چهارم🎈❤️❤️وزن هدف 68😍
1626

عشقم تاپیکامو کجا پاک کتم

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانم حالش خیلی بهتره ممنونم که برام سوره حمد میخونید😘انشالله به آرزوهای قشنگتون برسید و عاقبت به خیر بشید خوندید بهم بگید😍
1628