1542
1578

چهرم معمولیه 

خانوادمم خوبن

خواستگارم دارم 

ولی دوس دارم یکی عاشقم بشه😐🙄☹

اما کجا؟چطور؟؟😕

نه تو دانشگامون پسره نه تو همسایه 

تو فامیلم همه در و پیت 🙄😐😐

دوس پسر نمیخام 

ازدواج سنتی هم نمیخام...

چکنم؟؟؟🤔🥺😢

تازگیا احساس میکنم دیگ وقتشه🤐...

کاربر چند ساله اما خاموش🙄

توکه هیچی نمیخوای

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

کلیک کنید

1546

خب نه توفامیلتون نه دانشگاه نههمسایه پسرندارین کی عاشقت بشه پس زیادبروبیروپارکی جایی

ماخوبیامون به چشم نمیاد"چون بلدنیستیم بکوبیمش توسربقیه"😏😏خدایاممنونم به خاطرهمه چیز😘😍لطفاخیلی مراقبم باش.💑💏اومدی توزندگیم زندکیم زیباترشد😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
8

یکم ب خودت برس خوب لباس بپوش شلخته نباش خوش صحبت باش ولی خودت باش بذار عاشق خودت بشن نه نقشت

خدایا میدونم بنده بدی‌ بودم برات ... ، ولی مگه ما‌ بدا دل نداریم‌؟! ... میشه تا  عید مامان بشم؟! 

منم خدایا یکیرو بفرست عاشق ما بشه

مامانم همیشه میگه من 9 ماه سختی کشیدم تا قلبت شکل بگیرع نزار یکی تو 15 ثانیه بشکنه برع💔 اسکار بهترین لحظه تعلق میگیرع به لحظه ای که خدا محال ترین آرزوتو براورده میکنه💙.  صدای خنده ی خدا را میشنوی؟ دعا هایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد💜     مثلا وقتی داری بوسش میکنی اشکات بریزه رو گوشیت :))💚     سیگار بکش! مست کن! بغض کن!  ولی با آدم خر درد و دل نکن!!!     وقتی میبینمت فقط یه جمله میاد تو ذهنم  :  ( اعوذ بالله من الچشمانت )  : ×
چرا عشق میخام🥺❤

ای جان انشالله قسمتت بشه

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
1563
مگه چند سالته عجله نکن بعدم تو زندگی بیشتر دنبال منطق و عقل باش نه عشق چون عشق عذاب اوره

۲۰ 

همش ک نمیشه عقل  یه ذره عشق و انگیزه باید باشه!

خب بعضی وقتا واقعا احساس تنهایی میکنم 

نیاز به همدم داره خب ادم

کاربر چند ساله اما خاموش🙄
1480