2726
عنوان

با این اخلاق شوهرم چ کنم که نه سیخ بسوزه نه کباب

| مشاهده متن کامل بحث + 239 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من وقنی عصبی م هیچ جوری نمیتونم بهش بگم عزیزم😐یعنی واقعا شماها میتونین

بهتر موقع عصبانیت اصلا حرف نزنید بعد که اروم بشید میبیند واقعا مشکلی که سرش بحث کردید ارزش نداشت سر و سنگین باشید ولی با شوهرتون حرف بزنید و بعد حتی خودش میاد سمتتون! ولی هیچوقت نمیشه حرفت رو با داد پیش یه مرد پیش ببری باید خیلی سیاست داشته باشید

خانما میشه دعا کنید به آرزوهام برسم ؟❤️
2728
حس میکنم شوهرم بچس ماشبن بچه رو برمبداره نمیده ب وخترم اونم هی میگه ماشبنمو مبخام

شوهرم مدام سرفه سرشون می زاره و گریهشون رو در میآره بهش میگم بدبختیم کم‌نیست که این دوتا رو هم می نداری به جونم یا وقتی خوابن هی میره و میاد تو اتاق و اینقدر سرو صدا راه می نداره که بیدار بشن کلافم کردن

تورو خدا شما خودت انقد سیاست داری من اصلا بلد نیستم

مردا همشون قلق دارن و اکثرا قلقشون مشترکه وقتی میشه با سیاست یه زندگی اروم داشت و به خواسته رسید چرا با دعوا و بحث تنش ایجاد کنیم و تهش به خواسته نرسیم؟

بهتر موقع عصبانیت اصلا حرف نزنید بعد که اروم بشید میبیند واقعا مشکلی که سرش بحث کردید ارزش نداشت سر ...

سیاست صفرررر

تازه وقتی من عصبانی میشم یه سره حرف میزنم رگباری

بعدش خودم پشیمون میشم

برم بگم ببخشیدم که اصلا

سیاست صفرررر تازه وقتی من عصبانی میشم یه سره حرف میزنم رگباری بعدش خودم پشیمون میشم برم بگم ببخشی ...

☹عزیزم برای اعصاب و سلامتی خودتم اینجوری خوب نیست همیشه به این فکر کن که این شخص شوهرته و باید تا ابد باهم باشید و زندگی خیلی کوتاهه و یه روزی خدایی نکرده امکان داره دلتنگش بشی😞 پس سعی کن همیشه با اخلاق خوب و سیاست باهاش رفتار کنی تا دلسردی تنش و بقیه  چیزای منفی  توی زندگیتون کمتر بشه هست ولی سعی کنیم کمتر باشه همیشه

من هزارتا راهکار خوندم  ولی همچنان کنترل هیجان ندارم

من کاری که کردم برای کنترل اعصاب این بود که سریعا با خودکار یه نقطه روی دستم میذاشتم و به چیزهایی که عصبانیت شدید به همراه داره فک میکردم و پشیمونی های بعدش و هی به نقطه نگاه میکردم 

عزیزم به نظرمن امشب موقع خواب شما همسرت بوس کن یا یک جوری اشتی کن بعدش اروم بگو بهش یا کمک بخواه.جوری رفتار نکن که همشرت نسبت به بچه ات حساس بشه که شما بچه ات بیشتر دوس داری تازه اخر شب هم بگو هیچ چیز از شما برای من مهم تر نیستی این جوری شرمنده اش کن با دعوا که کار درست نمیشه.

نی نی سایتی ها خیلی دوست تون دارم.خیلی از تنهایی هام پر کردین.واسه همه تون دعا می کنم🌹🌹🌹🌹