2733
2739
عنوان

خیانت😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 457 بازدید | 19 پست
نه عاشقانه س زندگیمون 

خب دیگه وقتی گفتی اونم توضيح داد پس باور کن لوس بازی هم درنیار الکی زندگیتو تلخ نکن

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
خب دیگه وقتی گفتی اونم توضيح داد پس باور کن لوس بازی هم درنیار الکی زندگیتو تلخ نکن

از کجا بدونم راست میگه اصلا گیرم که دخختره گفته خواستکاری کرده چرا بهش پی ام داده شوهرم تو زندگیش از من معذرت نخواسته ولی مثل پشیمونو از اون خواسته

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از کجا بدونم راست میگه اصلا گیرم که دخختره گفته خواستکاری کرده چرا بهش پی ام داده شوهرم تو زندگیش از ...

خودت میدونی عزیزم

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
خودت میدونی عزیزم

😔

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻
2728

كاري نداره . از چند تا پسر نظر بگير تو يه تاپيكه ديگه بگو آقايون فرض كنيد شما متاهل هستيد و بعد از چند سال بشنويد كه يكي از دختراي فاميلتون پشت سرتون گفته اين از من خوشش ميومده چند بارم اومده خواستگاريم هنوزم دلش با منه . آيا با شنيدن اين حرف عكس العملي نشون ميديد يا اصلا براتون اهميت داره ؟ چي كار ميكنيد در كل ؟ خوشتون مياد .بدتون مياد . اينا رو بگيد .            اونوقت به جوابه سوالت ميرسي .

اينو براي نظر سنجي بزار و ببين چي جواب ميدن . ولي به نظر من بايد خوده شما قضاوت اصلي رو انجام بدي . چون فقط خودت ميدوني موقعي كه به همسرت گفتي چه حالي شده و چه عكس العملي نشون داده . آيا جا خورد ؟ لكنت زبون گرفت ؟  هول شد ؟ بازم خودت بهتر ميدوني . ولي خانوما از اين حرف بدشون مياد كه يه پسري الكي بخاد بگه مثلا اينا دخترشونو صد بار پيشنهاد دادن بگيرم ولي من نگرفتم .  ولي مردها فكر كنم خوششون هم بياد . من شبيه به همچين قضيه اي براي داداشم پيش اومد . مامانم بدش اومد دختره اين حرفو زده ولي داداشم اصلا براش مهم نبود حرفش هم نميزد .