2726

قابل اطمینان چرا ؟ b2  یا همون بوپرنورفین ، بری پیش دکتر و روانشناس دوزش رو براش تعیین میکنه اونایی که مصرف کم دارن بوپره میخورن ،ولی وابستگی بودره زیاده شنیدم 

قابل اطمینان چرا ؟ b2  یا همون بوپرنورفین ، بری پیش دکتر و روانشناس دوزش رو براش تعیین میکنه او ...

خيليا الكي ميبرن و ميارن و جايگزيني ميدن كه هي بري و بياي و جيبشون پر بشه، واقعا هستن ها

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خيليا الكي ميبرن و ميارن و جايگزيني ميدن كه هي بري و بياي و جيبشون پر بشه، واقعا هستن ها

من خودم ام ام تی کار کردم .یه آقامه تو سپاه کار میکرد مصرف داشت و در آخر خیلی کم مرد ‌کنار گذاشت دکتری که کار میکردم کازش خوب و با وجدان بود 

2728
شما تهران بودين؟ جايي سراغ ندارين كرج؟

بله تهران .چند گرم مصرف میکنه ؟ بوپره با تریاک و متادون تداخل داره .1 روزه نباید مواد مصرف کنه بعد بوپره بخوره .

حدودا چند ساله اومدم بیرون نه متاسفانه سراغ ندارم 

بله تهران .چند گرم مصرف میکنه ؟ بوپره با تریاک و متادون تداخل داره .1 روزه نباید مواد مصرف کنه بعد ب ...

چند ساله بوپرو مصرف ميكنه متاسفانه، بارها كم كرده ولي موفق نشده و باز مصرف ميكنه، تصميم گرفتيم بريم يه مركز خوب

چند ساله بوپرو مصرف ميكنه متاسفانه، بارها كم كرده ولي موفق نشده و باز مصرف ميكنه، تصميم گرفتيم بريم ...

انشالله که بتونه بزاره کنار ، باید قرص ها رو کم کنه بعد بزاره کنار جوری که سمت مواد نره .من روانشناس خوب سراغ ندارم

2706