2733
2739
عنوان

شیاف فرتیژست 😔کمککک😔

1282 بازدید | 13 پست

سلام خانما😍اوغاتتون به خوبی و خوشی

من اینماه کلومیفن خوردم بعد روز ۱۲سیکلم دوتا امپولhcgپنج هزار زدم

دکترم برام شیاف فرتیژست نوشته که از جمعه که میشه۱۶سیکلم بزارم اونم واژینال میخاستم بدونم اگه حامله نباشم این شیاف باعث پریود شدنم میشه یا نه اخه تنبلی دارم لطفا هرکی میدونه کمک کنه😢

شام چی داری

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میدونم سوالم اینه که حامله نباشم پریودم میکنه یان😘

اره عزیزم پریود میشی هرقرص یا شیافی ک پرژسترون داشته باشه اگه باردارباشی جای بچه رو صفت میکنه اگه نباشی قطعش ک کنی پریود میشی چندتا برات نوشته تا چندروز

2738
۱۵تا نوشته روزی یدونه مرسی خیییلی ممنون😍😍گیج شده بودم

نگفت قطعش کردی کی تست بزنی؟

دوفاستون هم پرژسترونه وقتی قطع کنی تا ۱۰ روز فرصت داری پریود بشی اگه نشی بعد ۱۰ روز باید تست بزنی شیافشو نمیدونم چجوریه

نگفت قطعش کردی کی تست بزنی؟ دوفاستون هم پرژسترونه وقتی قطع کنی تا ۱۰ روز فرصت داری پریود بشی اگه نش ...

نوزدهم برام ازمایش بتا نوشته 

میشه۲۷سیکلم برام دعا کن توروخدا🤗😍