2737
2734

بچه ها پیتزای نرم و خوشمزه و پر از پنیر که پنیرش کش بیاد موقع خوردن از کجا بگیرم؟؟ گریل هاوس خوردین خوبه؟؟؟

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پیتزا خونه و ستاره شهر توو وکیل اباد

اهااا مک من عاااالیهههه 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728

من خودم یا لیالی  لبنان میرم یا کوهسر یا هما 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم عزیزم .....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                                           
پنیرا کلا کش نمیان دیگه

نگو 😧😧 میبینم هرجا میرم عین نون خشکن پنیراش😑😨😩

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔
پیتزا خونه و ستاره شهر توو وکیل اباد اهااا مک من عاااالیهههه 

ممنون عزیزم 

مک من کجاس

من خودم یا لیالی  لبنان میرم یا کوهسر یا هما

ممنون سمت مرکز شهر بهتره، لیالی لبنانم خوبه مرسی

2738
ممنون عزیزم  مک من کجاس

اول جاده طرقبه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
نگو 😧😧 میبینم هرجا میرم عین نون خشکن پنیراش😑😨😩

مک من و ستاره شهر خمیر پیتزاش مث کیک پف داره و خوشمزس

ممنون سمت مرکز شهر بهتره، لیالی لبنانم خوبه مرسی

اهان ما چون خونمون بلوار باهنر خوب سمت وکیل اباد میریم😊

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم عزیزم .....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                                           
گاجره نسیم لبنان

مرسی عزیزم‌‌نسیم لبنان میرم🌹🍃