2737
2734
عنوان

حالم ی جوریه...لطفا بیایید

88 بازدید | 15 پست

بچه ها من ب دلایلی دوست داشتم بچه اولم پسر باشه.ن ب دلیل جنس برتر و این چرت وپرتا و ن حتی بخاطر حرف خانواده شوهر.تصميم داشتم حتما رژیم بگیرم و روزتخمک گذاری اقدام کنم.و کلا الان نه.مثلا یک سال دیگه.تا اینکه خدا خواست و با یکبار بی احتیاطی حامله شدم.فکر کنم چندروز بعد پريودم بود.الان 5هفتمه.اصلا حسی ندارم.خوشال نیستم.نمیدونم چمه.اصلا دوست ندارم ناشکری کنم.ولی ....،دوتا سوال می پرسم لطفا هرکی میدونه ياتجربشو داره بهم بگه..کسی بوده سینه چپش بزرگتر شده باشه و نی نی پسرشده باشه?و اینکه روز تخمک گذاری اقدام نکرده باشه و پسر شده باشه?

عضو تاپیک بامداد خمار.تاریخ شروع ۷بهمن۹۹  زیرگروهابییییی💎وزن شروع۷۰👈وزن هدف۵۹....قد۱۶۳.رژیم شیردهی👨‍👩‍👦🌸🍼همت من به بلندای درخت ارزوست...من میتونم خوش هیکل باشم📸

[QUOTE=113847710]خداروشکر کن اگه صلاحتو در این ببینه که بهت پسر بده میده اینا که تو میگی قطعی نیس که من سینه هام اندا ...[/QUOTE

میدونم خدا صلاحمو میخاد.اما من بنده ی صبوری نيسم

عضو تاپیک بامداد خمار.تاریخ شروع ۷بهمن۹۹  زیرگروهابییییی💎وزن شروع۷۰👈وزن هدف۵۹....قد۱۶۳.رژیم شیردهی👨‍👩‍👦🌸🍼همت من به بلندای درخت ارزوست...من میتونم خوش هیکل باشم📸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداروشکر کن اگه صلاحتو در این ببینه که بهت پسر بده میده اینا که تو میگی قطعی نیس که من سینه هام اندا ...

دوستم چقدرته شما?چ علاعمي داری?

2731
[QUOTE=113847710]خداروشکر کن اگه صلاحتو در این ببینه که بهت پسر بده میده اینا که تو میگی قطعی نیس که ...

انشالله که خدا بهت پسر سالم بده ولي هیچ وقت از نگو خوشحال نیستم عزیزم تو دیگه الان مادري 

انشالله که خدا بهت پسر سالم بده ولي هیچ وقت از نگو خوشحال نیستم عزیزم تو دیگه الان مادري 

کلا نمیدونم چمه...عاشق بچه هستمااا.ولی الان حس غریبی دارم.انگارافسرده شدم

2738
من بنا به گفته بهداشت 8 هفته شدم ولي امروز رفتم سونو گف 6 هفته و3 روز...  من علائم خاصي ندارم ...

ب سلامتی عزیزم.ایشالا سالم و صالح و زیر سایه امام زمان.اولین روز آخرین پريودت کی بود?

ممنونم گلم همچنین شما.  98/7/18 بود

من 2ابان بودم.

شکر کن عزیزم .قربون خدا برم اگه خودش هر چی بخواد همونو بهت میده .فقط بگو سالم باشه .من انقدر حالم بده که فقط میگم خدایا بچم سالم باشه .منم قبلا دختر خیلی دوست داشتم حتی رژیم گرفته بودم ،اما خدا نخواست و بچه اولم سقط شد.بعد اون گفتم خدایا فقط بهم سالمشو بده . دوما اصلا به علائم نگاه نکن بدن با بدن دیگه فرق داره .ایشالا خواست دلت با خواست خدا یکیه🤲

برای سلامتی نی نی تو راهیم ۱ صلوات میفرستید .🙏
شکر کن عزیزم .قربون خدا برم اگه خودش هر چی بخواد همونو بهت میده .فقط بگو سالم باشه .من انقدر حالم بد ...

قربون مهربونيت.ایشالا شما هم بهترينا برات رقم بخوره

عزیزم پس تازه 8 روزه فهميديم بارداري؟ 

اره

2706