2726
عنوان

نزدیک اذان هستش

100 بازدید | 9 پست

خواهش میکنم برام دعا کنید این بار بچم برام بمونه دلم داره از غصه میترکه خدا میدونه چقد غصه دارم

منم همتنونو دعا میکنم میشه برای سلامتیش صلوات بگین😔

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...

از خدای بزرگ و مهربون میخوام کوچولوت رودرپناه خودش نگهداره و دلتو شاد کنه دوست من ☺

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

🙏🙏ان شالله خدا واست حفظش میکنه🙏🙏🌹🌹

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       
2728
من فرستادم توام برام دعا کن تا 18 روز دیگه باید 65 میلیون پول بدیم به یکی صفر ریال داریم

انشالله جور میشه گلم برات دعا میکنم خدا بزرگیشو نشونت بده 🧡

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
از خدای بزرگ و مهربون میخوام کوچولوت رودرپناه خودش نگهداره و دلتو شاد کنه دوست من ☺

ممنون مهربونم 💛🧡😍

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  الهم صل ...

منم برات فرستادم عزیز دل دلت شاد🧡🧡

منم برات فرستادم عزیز دل دلت شاد🧡🧡

ممنون عزیزم 💙💙💙🌹🌹🌹

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       
منم۱۴ تا برات صلوات میفرستم گلم شماهم برای من دعا کن خدا به منم یک گل پسر بده انشالله

چشم گلم دعا میکنم انشالله سال دیگه تو بغلته به حق امام حسین 🙏