1608
1609

کو

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 

تخفیفهای مراکز سلامتی و پزشکی رو از اینجا بگیرید

بزار منم چند ماخ دیگه عروسی ابجیمه ببینم مدلادو

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
1522

مباركت باشه عزيزم خوشبخت شي....

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببرى و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........

خوشبخت بشی عزیز دلم❤😘😍

یه دخی  که روی پرسپولیسم غیرتی ام شدید یه بخاطر تیمم از همچی میگذرم چون روانه واااار عاشق ارتش و سرخ و بازیکناشم یه فوتبالیست حرفه ایبرای سلامتی و پیروزیه ارتش سرخکه هردو زندگیمن صلوات💖💖💖💖💖💖💪🙏                                       

لایک کن گزاشتی

بعضی از نشدنای زندگیتو                                          بزار به حساب این که                                            اگه میشد خیلی بد میشد...                                             به خدا اعتماد کن ❤                                                                                                                                 💚خدایا به داده و نداده ات شکر💚

مبارک خوشگل خانم❤❤

من دوست ندارم!حتی عاشقتم نیستم!                     عشق و دوست داشتن کلمات محدودین برای بیان احساسی که من بهت دارم ....                                        تو خدای منی...و منم بنده ای که خالصانه شیفته ی معبودشه....!                                                              بهم اجازه میدی که برای همیشه بپرستمت....؟😌        __________________.                                           خداجونم مرسی برای همسر و پسرم 😍عاشقتم
1615

مبارکت باشه عکس بزار

پورشه تاکسی پرنده میسازد☺                                                 خودرو سازی ایران:جهنمو ضرر!!  😒                                               یه جالیوانی دیگه هم میزنیم سمت شاگرد😂😂😂
ب چشم نمياد😐

ب چشم هيييشكي نمياد

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببرى و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........
1403

یه خوشگل لایکم کنه

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂
خوشبخت بشی عزیز دلم❤😘😍

خواهر منم پرسپولیسیه همه ی 

پروفایل هاش مثل شماست 😹❤

همه چیزای خوب دنیا با حرف پ شروع میشن: پیتزا، پنیر پیتزا، پیتزا پپرونی، پیتزا پپرونی پر از پنیر پیتزا، پنج تا پیتزا پپرونی پر از پنیر پیتزا ....
1611