2726
عنوان

😍سورپرایز دیشب😍+عکس

2586 بازدید | 72 پست

امروز تولدمه☺️ دیروز ساعت ۲پاشدیم و همسرم گفت دیگه دیر شده حاضر شید بریم بیرون ناهار بخوریم بعدم بریم خرید دیگه رفتیم بیرونو همسرم ساعت ۷ اینطورا گفت نصاب زنگ زده که نیم ساعت دیگه میام واسه نصب (قرار بود دیروز بیاد ولی همسرم گفته بود یک ساعت قبل زنگ بزن) خلاصه منم تو همون مرکز خرید دخترمو برده بودم خانه بازی اونم نمیومد همسرمم همش استرس داشت که دیر شد الان میرسه دیگه با عجله اومدیم خونه داشتیم میرفتیم بالا هی به واحد نزدیک میشدم فکر میکردم من اشتباه میبینم هی بیشتر با دقت میدیدم باز میدیم نه درست میبینم الانم که‌ دارم مینویسم قلبم داره از جاش درمیاد دیدم در خونمون بازه چراغا هم خاموشه😣 دیگه داشتم پس میوفتادم گفتم کل زندگیمو بردن همسرمم خیلی طبیعی گفت وایسید عقب بچه نترسه یه وقت دیگه رفت تو منم داشتم سکته میکردم گفتم یه موقع بلایی سر همسرم نیارن یدفعه همسرم با کیک و مهمونا اومدن دم در 😕 فعمیده بودمم باز تا ۱۵ مین دستام میلرزید😢 خلاصه شانس آوردم که سکته نکردم😄 شمام شوهراتونو اینجوری سورپرایز کنید دوست دارن😂

من در كنار تو به هدفم ميرسم💪🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بگم کو عکس یا زوده

بچه کع بودم تو مدرسه بغل دستیم صدتومن گم کرده بود گریه میکرد دلم سوخت صدتومن هفتگیمو یواشکی از کیفم درآوردم انداختم زیر..معلم بعدکلاس منو نگه داشت بهم گفت دیدم پولشو از تو کیفت درآوردی انداختی زیرمیز..هر چقد توضیح دادم باورش نشد..بغل دستیم جاشو عوض کرد..همه م بهم گفتن دزد..:)

[QUOTE=113825427]وااای عزیزم چقدر قشنگه سورپرایز کردن😍😍😍😍😍تولدت مبارک ایشالا ک خوشبخت باشی همیشههاه عزی

ممنونم خوشگلم 😘😘😘❤️❤️❤️

تولدت مبارک حالا نفهمیدم تو شوهرتو سورپرایز کردی؟ یا اون تورو؟

اون منو دیگه شمام میتونید اینجوری واسه تولداشون سورپرایز کنید😘😍

2706