2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم تعدادش تو هر سی سی ۸میلیونه

حرکت یازده هست 

شکل نرمال نزدیک دو

در کل ضعیفه

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
2728

منم شوهرم تعداد ومورفو کمه خیلی نگرانم 

شما چند ساله. اقدامید؟

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
منم شوهرم تعداد ومورفو کمه خیلی نگرانم  شما چند ساله. اقدامید؟

یک ساله😔شما چن ساله اهل کجایید

لا حول ولاقوة الا بالله العلي العظيم حسبنا الله نعم الوكيل نعم المولی و نعم نصیر ♥️♥️♥️♥️

من شش ماه هست اقدام کردم ...شیراز

شوهر من دوماه قبل تعداد۱۴میل مورفو۱من خرنوب شروع کردم ده روز بعد تعداد شد ۲میل ومورفو ۳

فردا نوبت دکتر دارم احتمالا پیشنهاد میکرو میده

اما خودم قصدم طبیعی

من شش ماه هست اقدام کردم ...شیراز شوهر من دوماه قبل تعداد۱۴میل مورفو۱من خرنوب شروع کردم ده روز بعد ...

من دکترم خداخیرش بده از اول یادش نبود بگه شوهرم از بده بعد 7ماه یادش اومد بنویسه 😐میکرو چیه؟! 

لا حول ولاقوة الا بالله العلي العظيم حسبنا الله نعم الوكيل نعم المولی و نعم نصیر ♥️♥️♥️♥️
من دکترم خداخیرش بده از اول یادش نبود بگه شوهرم از بده بعد 7ماه یادش اومد بنویسه 😐میکرو چیه؟! 

همون ای وی آف هست با این تفاوت که اسپرم رو با سوزن وارد تخمک میکنن

البته بعد ده روز که آز داد تعداد شد پنج مورفو چک نشده بود

دوماه بعد باز تعداد پنج ومورفو سه

من هرشب نخود خرما مغزیجات آب هویج انار پرتقال کاسنی با زعفرون زنجبیل میدادم

و لباس زیر راحت میپوشید واب سرد خودشو میشست

حالا نمدونم مورفو واقعا بر اثر تغذیه بوده یانه

من شش ماه هست اقدام کردم ...شیراز شوهر من دوماه قبل تعداد۱۴میل مورفو۱من خرنوب شروع کردم ده روز بعد ...

میشه طریقه مصرف خرنوب رو به من بگید؟؟؟

من از جایی که خریدم گفت دولیوان اب بریز خرنوب بزار توش بجوشه تا یه لیوان بخار .اندازه یه لیوان بمونه.

میشه طریقه مصرف خرنوب رو به من بگید؟؟؟ من از جایی که خریدم گفت دولیوان اب بریز خرنوب بزار توش بجوشه ...

دولیوان آب بزار بجوشه 

هفت عدد خرنوب رو خورد کن اندازه بند انگشت ....بعد ک آب جوش خورد بریز تو آب ....بزار پنج دقیقه خرنوبا بجوشه....بعد گازو خاموش کن بزار بیست دقیقه خرنوبا تو آب بمونن وسرد بشن ..بعد بریز تو صافی .....آبشو بده شوهرت هفته اول صبح وشب 

هفته بعد هرشب .....

درضمن هربار خرنوب برای دو وعده هست ...یعنی یکبار که دستوراجرا میکنی برا صبح وشبش بزار...

2706