2726
عنوان

صبحانه ها به بچه ها چی میدین؟

163 بازدید | 13 پست

پسرم اصلا اهل نون و پنیر و اینا نیست. فرنی هم نمیخوره. تخم مرغ اب پز، موز و سیب،شعله برنج فقط میخوره. چی پیشنهاد میدین؟ امروزم عدسی دادم بهش 16 ماهشه. شما به بچه ها چیا میدین؟ ا

دنیام بچه هام 🥰  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شعله برنج چیه؟

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞

بچه منم نون نمیتونه بخوره ی صبح زرده بهش میدم یبار فرنی با چهارمغز و شیره

هیچوقت کسی را قضاوت نکنید،سرنوشت اونقدر دنبالتون میکنه،تا تو یه کوچه بن بست شمارو توی همون شرایط قرار بده

پنیر چایی شیرین..  روغن محلی با عسل. خامه مربا تخم مرغ همه چی میدم میخوره ۲ سالشه

آدمک آخر دنیاست بخند.. آدمک مرگ همین جاست بخند.. دستخطی که تو را عاشق کرد  شوخی کاغذی ماست بخند.. آدمک خر نشوی گریه کنی،، کل دنیا سراب است، بخند..