2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فقط اميدوارم مامانا به بهونه تعطيلى، اين بچه هاى طفل معصوم رو نكشونن بيرون براى خريد و گردش و ...

تعطيل كردن كه براى حفظ سلامتى بمونن توى خونه

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
2738
الودگی هوا

واقعا درک نمیکنن که باید زیربنایی مشکل رو‌حل کنن.

با مدرسه تعطیل کردن که مشکل آلودگی هوا حل نمیشه.

کیا شدن مسئول😐

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
نه بابا اصلا نمیشه رفت بیرون

باور كن ميرن اينكارو ميكنن يه عده

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
واقعا درک نمیکنن که باید زیربنایی مشکل رو‌حل کنن. با مدرسه تعطیل کردن که مشکل آلودگی هوا ...

الان دارن دعا میکنن باد یا بارون بیاد دیگه
زیربنا از این مهمتر

**ماسک موی لوریس 300تومان  ارسال رایگان ** 09379266872- رو من کلیک کن    
الان دارن دعا میکنن باد یا بارون بیاد دیگه زیربنا از این مهمتر

بله واقعا راهکاراشون تو ۴۰  سال مدیریت،  فقط دعای بارون و تعطیلیه.

یعنی یه ادم‌ بیسواد ۵ سال جایی کار کنه بالاخره کارو یاد میگیره! اینها فقط اختلاس یاد میگیرن😐

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!