2726
عنوان

وقتی به کسی جواب رد میدم و..

186 بازدید | 15 پست

اون دوباره اصرار و اصرار و اصرار

منم باز پسش میزمم حس بدی میگیرم

حس مکنم غروش میشکنه ولی باز میاد جلو

از خودم بدم میاد اونموقع

فقط من اینطوریم؟یا شما هم هستین؟

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو

نه همه اینطورین

اما یادت نره توی امر ازدواج همیشه بی رحم باش

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آقا من یه خواستگار داشتم با همونم ازدواج کردم

ولی نه،قبلش به یکی جواب رد دادم احساسم وحشتناک بد بود،بعدشم شوهر خودم اومد

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2728

مثلا یکیشون فکر میکرد بحث ناز و مثلا میگفت خب باید تلاش کنم برای به دست آوردنت ولی بحث ناز و اینا نبود

یا ...

خلاصه حس خوبی نمیگیرم وقتی غرورشون رو میشکنم😣

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو

خوشحالم پس تنها نیستم😑

عزیزم ریپلایت میکنم خب چرا عصبی میشی؟😀😂

😂😂😂همه لایک میکنن خو

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
از این به بعد هر جا دیدمت ریپ میزنم برات😂😀😐

😁😁😁با تشکر

2706