1662
1605
عنوان

وقتی به کسی جواب رد میدم و..

180 بازدید | 15 پست

اون دوباره اصرار و اصرار و اصرار

منم باز پسش میزمم حس بدی میگیرم

حس مکنم غروش میشکنه ولی باز میاد جلو

از خودم بدم میاد اونموقع

فقط من اینطوریم؟یا شما هم هستین؟

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو

نه همه اینطورین

اما یادت نره توی امر ازدواج همیشه بی رحم باش

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   

منم همینطوری میشم 😑 از خودم بدم میاد 😑 یه وقتا من طرفو میگیرم به قسم و التماس ک دیگه نگو 😑

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر کنکورمه !!😂😂 ایشالا با سلامتی دنیا میاد 😂😂برای موفقیتم دعا کنید !!❤🙏

آقا من یه خواستگار داشتم با همونم ازدواج کردم

ولی نه،قبلش به یکی جواب رد دادم احساسم وحشتناک بد بود،بعدشم شوهر خودم اومد

یه استاد ریاضی داشتیم عااااااشق ریاضی بود،تو هر کلمش میشد عمق عشقش به ریاضی رو لمس کرد،یه روز گفت الکی میگن اگه بری یه رشته ای بالاخره خوشت میاد ازش،به هرچیزی که علاقه داری تا ابد تو قلبت میمونه معنی حرفشو زمانی فهمیدم که دیگه دیر شده بود،من رشته ای رو انتخاب کرده بودم که ازش نفرت داشتم و امیدوار بودم روزی برام هضم بشه که من وارد این رشته شدم و باید تا ۳۰ سال دیگه هم ادامش بدم    حالا ترم هشتم،ذره ای از حسم به این رشته کم نشده،روش غیرت دارم ولی دوستش ندارم،من بالاخره یک روز برای همیشه این شغل شریف رو کنار میذارم و به ندای قلبم گوش میدم

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522

مثلا یکیشون فکر میکرد بحث ناز و مثلا میگفت خب باید تلاش کنم برای به دست آوردنت ولی بحث ناز و اینا نبود

یا ...

خلاصه حس خوبی نمیگیرم وقتی غرورشون رو میشکنم😣

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو
آقا من یه خواستگار داشتم با همونم ازدواج کردم ولی نه،قبلش به یکی جواب رد دادم احساسم وحشتناک بد بود ...

عزیزم ریپلایت میکنم خب چرا عصبی میشی؟😀😂

ایشالا اون اتفاق خوبِ میوفته برام...این بار همه چی فرق میکنه...اگه خدا بخواد اتفاق میوفته من مطمئنم❤           حقیقت نه به رنگ است ُ نه بو،نه به های است ُ نه هو،نه به این است ُ نه او،نه به جام است ُ نه سبو،گر به این نقطه رسیدی؛به تو سربسته و در پرده بگویم تا کسی نشنود این راز گهر بار جهان را آنچه گفتند و سرودند.......تو آنی، خود تو جانِ جهانی، گر نهانی و عیانی، تو همانی که همه عمر به دنبال خودت نعره زنانی، تو ندانی که خود آن نقطه‌ی عشقی، همه اسرار نهانی⛓❤

منم همیشه این حس بد رو داشتم مینشستم برا خواستگارام صلوات میفرستادم که زود زن بگیرن یه وقت آه شون منو نگیره 😂😂😂

خاله های مهربون برای نی نی دار شدنم یه صلوات میفرستین 😍
8

خوشحالم پس تنها نیستم😑

عزیزم ریپلایت میکنم خب چرا عصبی میشی؟😀😂

😂😂😂همه لایک میکنن خو

یه استاد ریاضی داشتیم عااااااشق ریاضی بود،تو هر کلمش میشد عمق عشقش به ریاضی رو لمس کرد،یه روز گفت الکی میگن اگه بری یه رشته ای بالاخره خوشت میاد ازش،به هرچیزی که علاقه داری تا ابد تو قلبت میمونه معنی حرفشو زمانی فهمیدم که دیگه دیر شده بود،من رشته ای رو انتخاب کرده بودم که ازش نفرت داشتم و امیدوار بودم روزی برام هضم بشه که من وارد این رشته شدم و باید تا ۳۰ سال دیگه هم ادامش بدم    حالا ترم هشتم،ذره ای از حسم به این رشته کم نشده،روش غیرت دارم ولی دوستش ندارم،من بالاخره یک روز برای همیشه این شغل شریف رو کنار میذارم و به ندای قلبم گوش میدم
😂😂😂همه لایک میکنن خو

از این به بعد هر جا دیدمت ریپ میزنم برات😂😀😐

ایشالا اون اتفاق خوبِ میوفته برام...این بار همه چی فرق میکنه...اگه خدا بخواد اتفاق میوفته من مطمئنم❤           حقیقت نه به رنگ است ُ نه بو،نه به های است ُ نه هو،نه به این است ُ نه او،نه به جام است ُ نه سبو،گر به این نقطه رسیدی؛به تو سربسته و در پرده بگویم تا کسی نشنود این راز گهر بار جهان را آنچه گفتند و سرودند.......تو آنی، خود تو جانِ جهانی، گر نهانی و عیانی، تو همانی که همه عمر به دنبال خودت نعره زنانی، تو ندانی که خود آن نقطه‌ی عشقی، همه اسرار نهانی⛓❤
از این به بعد هر جا دیدمت ریپ میزنم برات😂😀😐

😁😁😁با تشکر

😁😁😁با تشکر

فدات😁💙