2733
2734

من پول و طلا به شوهرم دادم خونه بخریم بعد که خریدیم بی خبر از من فروختش

حالا فاکتور فروش و رسید پول دارم گذاشتم رو پرونده ام 

به نظرتون میتونم پول و طلاها رو ازش بگیرم؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه منم دادم طلامو نمیشه

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم

کسي میدونه مهریه چجوری پرداخت میشه وقتی اجرا بذاری؟ 

چنتا باهم اول نمیگیرن ازش؟ 

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم

اگه طلا را خودش خریده یعنی جزو مهریه ات بوده که مهریه را میگیری یعنی همون طلا را پس میگیری ولی اگه طلا و پول از پول خودت بوده و درامد خودت جداگانه شکایت کن و پس بگیر اگه رسیدش داری

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
2738
چراپیش قسطم میگیرن

از همه میگیرن؟ دادخواست طلاق ک بدم چ مدت بعد میره واسش؟ 

اگه طلا را خودش خریده یعنی جزو مهریه ات بوده که مهریه را میگیری یعنی همون طلا را پس میگیری ولی اگه ط ...

رسید دارم

پول برای خودم و بابام بوده طلا هم همه رو بابام خریده جز چند تا تیکه که اون خرید بازم رسید همه اش به نام خودمه

۱۱۰ سکه کیفری هست بقیه اش قسطی میشه  ۱ هفته

بعد از 1 هفته میرسه ب دستش درخواست طلاق یا مهریه؟ 

2706