2410
2553
عنوان

جاریم امده بود خونم

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 28 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

میگن هر اتفاقی ناخوشایند بود اول 70 تا فال نیک بزن

بعد اگه قانع نشدی برو تو فاز منفی

1_یوخ حامله اس ویار دارع

2_ سیره و میل نداره

3_میخاد هزینه رو دست شما نذاره

4_و...

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

از جاری هم شانس نیاوردیم

هیچ وقت به پسرم نمیگم مرد که گریه نمیکنه...اما همیشه اینو در گوشون زمزمه میکنم که مرد نامردی نمیکنه......یه دونه نی نی تو راهی داریم که داداش امیر عاشقشه...دعا کنید سالم بیاد 
دقیقا اینم همینه  منم یهو دیدم چیزی نخورده اصلا خوشم نیمد با خودم میگم منم میرم خونش نمیخورم&n ...

اینا که فک میکنم خیلی عشوه و کلاس دارن جاری شمارو نمیدونم . سعی میکنم خونشون زیاد نرم.

2714

كلا احترام به ميزبانه كه بايد توي خونش تعارفي داشتن بخوريم 

بعضيا دست خودشون نيست 

ساده ترين اصول آداب معاشرت رو نميدونن

حتي جايي رفتيم چايي خالي جلومون گذاشتن بايد حتما بخوريم چون ميزبان معذب ميشه شايد فقط همونو داره

حالا جاري شمام اگه همين يكبار بوده

شايد اشتها نداشته 

اما اگه تكرار كرد  ديگه آداب معاشرتش ضعيفه

شما خيلي درگيرش نباش

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
حقت بوده😂😂

واااا خب بعضی ادمها اینجورین من واقعا میلم نمیکشه خب

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
واااا خب بعضی ادمها اینجورین من واقعا میلم نمیکشه خب

اره عزیزم شوخی کردم 

حالا یبار یا دوبار ادم میلش نمیکشه 

نه هر بار عشوه بیاد 

به همین زودیا منم مامان میشم 😃🥰😍
كلا احترام به ميزبانه كه بايد توي خونش تعارفي داشتن بخوريم  بعضيا دست خودشون نيست  ساده ...

نه کار هر بارشه 

اره اصلا جایی هم نمیره ولی منم میخام دیگ رفتم خونش 

گیاه نخورم 

میگن هر اتفاقی ناخوشایند بود اول 70 تا فال نیک بزن بعد اگه قانع نشدی برو تو فاز منفی 1_یوخ حامله ا ...

دقیقا اوایل همینارو میگفتم 

ولی دیگه نه 

اصلا خوشم نمیاد از کارش 

اره عزیزم شوخی کردم  حالا یبار یا دوبار ادم میلش نمیکشه  نه هر بار عشوه بیاد

خب ولش‌کن زیاد تعارفش نکن

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂