2703
2553
عنوان

چگونه ظرافت زنونه داشته باشیم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1840505 بازدید | 28424 پست
بچه ها یه چیزی که من تو ادمایی که خیلی بهشون توجه میشه و به قول معروف گیرا هستنو فهمیدم اینکه خیلی ارومو با ظرافت حرف زدنه و تند حرف زدنو عجول بودن ( من خودمم هستم ) یه جورایی رفتارو مردونه میکنه
آرامشم این روزها مدیون همین انتظاراتیست که دیگر از کسی ندارم.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان هلیا منم باهات موافقم همین اروم و با طمئنینه را ه رفتینش نشون میده یه خانوم داره راه میره و ارامش از سر روش میباره حتی اگه از درون بهم ریخته باشه

تو چهرش ارامش موج میزنه برعکسش این هوا با اون راه رفتنش
من خودم وقتی تو خیابون تنها راه میرم احساس میکنم اگه اروم و با طمئنینه راه برم همه میگن علافه به خاطر همین تند تند راه میرم میگم بزار فکر کنن دنبال کاری اومدم بیرون
2720
دقیقا سمیرا جون نحوه حرف زدن خیلی مهمه
حتی توی اوج عصبانیت

اینکهبتونی خوب گوش بدی بعد با احترام حرفتو بزنی
یا اینکه موقع تعریف کردن چیزی چهرت اروم باشه تا مخاطبت جذب بشه

باید روی حرف زدنمون کار کنیم

کی بود گفت نگاه کردنم مهمه درسته حرفش خیلی مهمه چطوری نگاه میکنین کلا حرکات چهره موثره

سارا باهات موافقم نمیشه اونجوری که با همسرمون برخورد میکنیم تو جمع باشیم خودم به چشمم دیدم که یکی اینکارو کرد دوتا پسرای جمع به هم گفتن این دختره انگار میخاره
میدونین چیه شاید عزت نفس و اعتماد به نفسمونو باید حسابی تقویت کنیم

اکثرا طوری رفتار میکینم که دیگران نگن وای چه کار کرد چی گفت چه طور حرف زد و.......
باید خودمون باشیم برای خودمون زندگی کنیم دیگران برامون بی اهمیت باشن
بچه ها من از سمر تو فیلم عشق ممنوع خوشم میاد ببینید حتی هازل کایا از اون خوشگلتر بود اما اون یه غرور اقتدار و طرافتو کلاس خاصی داشت و باعث شده بود بیشتر از همه تو چشم بیاد حتی از خواهرش و اون دختره که مهند باهاش نامزد کرد هم خیلی باکلاس تر نشون میداد
2714
عسل بانو درست میگی اعتماد بنفسم خیلی مهمه
ولی اون حرکات آهسته و با تمانینه هم جواب میده من خودم هر روز سوار بی آر تی میشم دخترایی که حرکاتشون آرومه به نظرم با کلاس تر و با ظرافت میان مثلا دختره میخاد عینک دودیش رو برداره یواش دستش رو میاره بالا .... یا میخاد موهاش رو مرتب کنه اینقدر اروم و با حوصله این کارو میکنه
من که زنم حس میکنم چقدر رفتار ظریف و دخترونه ای داره
یکی از دختر عموهای شوهرم همیشه موهاشو رنگ های مختلف میکنه ناخن کاشته همیشه لباساش با همه فرق داره و خیلی هم پولداره اما اصلا جذبه نداره یعنی اصلا به چشم نمیاد اما عروس عمه شوهرم همیشه ساده است موهاشو ساده میبنده لباسای ساده میپوشه حتی توپل هم هست نه اهل لاکه نه اهل ارایش زیاد اما خیلی با کلاس نشون میده یعنی همه میگن اون خیلی با کلاسو با جذبه است
بچه ها من به شخصه کسایی تو جمع توجهمو جلب میکنن که
1.هیکل خوبی داشته باشن...اگه یکی چاق باشه هر چقدر هم خوبیهای دیگه داشته باشه من میگم حیف که چاقه!!
2.لباس مناسب و شیک پوشیده باشه...مهمه که لباسش به اون جمع و فضا بیاد وگرنه مشخصه که اینکاره نیس و نمیدونه چیو کجا بپوشه!
3.روابط عمومیش خوب باشه..نه کلا بره تو قیافه و از بالا به بقیه نیگا کنه نه زیادی قاطی شه و مثلا بخواد بگه باحالم!
بقیشو شما بگین
قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد....تمام پرسه های من کنار تو سلوک شد....
عسل بانو جان
1- ظرافت و لوندی و زنونگی توی خونه برای همسرمون = تا جایی که از دستمون بر بیاد تازه باید چیزای جدید هم یاد بگیریم مثلا از رفتاری که دیگران دارن الگو بگیریم

2- توی جامعه و محل کار = در حدی باشه که فقط همه بفهمن ما زنیم و ازمون کارای مردونه نخان مثلا تو شرکت وقتی پستچی نامه یا بسته میاره پایین زنا میرن به مردا میگن که اونا برن تحویل بگیرن من خودم خیلی این رفتار رو میپسندم
یه بارم رئیسم گفت فلان کار رو اگه خودت پیگیری کنی بری دنبالش خیلی خوب میشه ولی من چون کاره خارج شرکت بود گفتم من نمیتونم کار بیرون از شرکت انجام بدم و از پسش بر نمیام و دوست هم ندارم ..... دیگه تکرار نکرد

3-توی مهمونی توی جمع ها = خب اگه جمع خانوادگی باشه مثل خونه باباهامون که من بازم ناز شوهرم رو میکشم یا اون همینطور و گاهی کلمات محبت امیز به هم میگیم ولی فقط در این حد چون بهر حال اونجا هم حرمت خاص خودش رو داره ولی تو جمع در حد اینکه مثلا وقتی از مهمونی بیرون میایم دست هم رو بگیریم یا تو مهمونی به هم نگاه کنیم و لبخند بزنیم دیگه از این فراتر نمیریم
2706