2726
عنوان

بچه ها اینو قبول دارید

399 بازدید | 10 پست

ی جایی دیدمش خیلی ب فکر فرو رفتم شاید قبل اینکه بیام نی نی سایت اصلا قبولش نداشتم ولی الان نمیدونم...😑😑

این ی شوخیه ولی متاسفانه یه حقیقته تلخه

کیا قبول دارن

خدایا کمکم کن یادم فراموش کنم با اعتمادم چیکارکرد😔

اصلا قبول ندارم اصلا اصلا

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

جنبه فان داره اما پول مهمه🙂

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خواهش میکنم نی نی سایتی ها به سلامت روانتون اهمییت بدید این تاپیک های خیانت اکثرا دروغن و هدفمند

اگه هم راس باشن کمی از دست ما بر نمیاد نرید تو این تاپیکا یا گزارش بزنید بترکن

بخاطر خودتون بخاطر ارامش زندگیتون

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
خواهش میکنم نی نی سایتی ها به سلامت روانتون اهمییت بدید این تاپیک های خیانت اکثرا دروغن و هدفمند اگ ...

خدا کنه اینطور باشه من ک دیگه روانم ب هم ریخته همش شک دارم😭😭😭

خدایا کمکم کن یادم فراموش کنم با اعتمادم چیکارکرد😔
خدا کنه اینطور باشه من ک دیگه روانم ب هم ریخته همش شک دارم😭😭😭

برو هرچی تاپیک خیانته چندبار چندبار بخون تا حالت بدترو بدتر بشه اخرشم خودت طرفت رو وادار به خیانت کنی

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام