2733
2734

اصولا مردها موجودات بصری هستند و این مربوط به گرایشات و طبیعت مرد هست. تو این تایپک ها گاهی می بینم خانم ها از این کار شوهراشون عذاب می کشند. خانم ها نباید با خودشون فکر کنند چون شوهرم به دیگران نگاه می کنه من رو دوست نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم یک نگاه کردن با هیز بودن متفاوته 

هیز یعنی از بالا تا پایین سانت ب سانت بدن زن مقابل با چشماش قورت بده و سایز اندام هاش هم با چشاش خفظ بشه 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2731

نگاه کردن عادی با کسی که با نگاهش ادم میخوره فرق داره😐

وگرنه من خودم برم جایی هم مردارو نگاه میکنم هم زن هارو مخصوصا خوشگلا😁 ولی نه مثل بعضی زن و مردا که با نگاهشون حال ادمو بهم میزنن

هر طرد شدنی، هدایت به مسیر دیگری است
2738
2706