1600
1609

روانشناسی رشته خوبی هست. 

منتها به خودت برمیگرده عین دکتر بودن میمونه. 

آیا همه ی دکترا عالی هستن؟ قطعا نه.. 

ارشد بخونی باید حتما دکتری بخونی تا بتونی مطب بزنی. 

بعدشم روانشناسی فقط بالینی نیست. 

پیشنهادم ب شما اول گرایش های روانشناسی رو بخوبی مطالعه کنین بعد انتخاب کنین بر اساس سلیقه تون. 

نمیدونم چرا فک میکنن روانشناسی یعنتی ققط بالینی... درصورتی ک اصلا اینطور نیس 

روانشناسی رشته خوبی هست.  منتها به خودت برمیگرده عین دکتر بودن میمونه.  آیا همه ی دکترا ...

مرسی عزیزم

من یه مدت قشنگ بررسی کردم

بالینی رو از همه بیشتر دوست داشتم

قبولیش تو دانشکاه‌های خوب سخته؟

همزمان با کار کردن میشه خوند؟

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

شغلت چیه عزیزم؟

باید ببینی اینکار به وقت و برنامه ات میخوره

چون شما رشته ات روانشناسی نبوده لازم هست یه مقدار بیشتر وقت بذاری برا ارشد و مطالعه ات بیشتر باشه

ضمنا اگه دنبال اینی که کلینیک و مطب داشته باشی باید حتما دو مقطع روانشناسی بخونی

1522
مرسی عزیزم من یه مدت قشنگ بررسی کردم بالینی رو از همه بیشتر دوست داشتم قبولیش تو دانشکاه‌های خوب ...

عزیز بالینی خیلییییییییی سخته. 

خیلی... بنظرم باز هم برو تحقیق کن. امروزه همه میگن بالینی اما وقتی میرن بعد پشیمون میشن. 

قبولی بالینی اسون نیست. برای امسال ک مطمننن نمیرسی برای سال آینده اگر میخای منابع تهیه کن 5 ماه بخون انشالله قبولی. اگرم امسال میخای بخونی منابع تا فردا تهیه کن 4ماه فرصته بخون

شغلت چیه عزیزم؟ باید ببینی اینکار به وقت و برنامه ات میخوره چون شما رشته ات روانشناسی نبوده لازم ه ...

دندانپزشکم

واقعا نمیدونم چقدر درس‌هاش برام سخت یا اسونه

برای ارشد باید از رفرنس‌ها خوند یا از کتاب ها و منابعی که موسسات دارن؟

مرسی عزیزم من یه مدت قشنگ بررسی کردم بالینی رو از همه بیشتر دوست داشتم قبولیش تو دانشکاه‌های خوب ...

بستگی داره کجا قبول بشی بالینی فقط دولتی و آزاد داره. 

اگر مشکل هزینه نداری ک آزاد قبولی برو. 

اما دولتی ب این راحتی نیست 

دولتی بخای بری با کار کردن نمیتونی بخونی چون غیبت کنی دانشگاه دولتی حذفت کرده. 

عزیز بالینی خیلییییییییی سخته.  خیلی... بنظرم باز هم برو تحقیق کن. امروزه همه میگن بالینی اما ...

امسال که نمیخوام بخونم

شرایط کاریم هنوز استیبل نیس

باید یه سر و سامونی بهش بدم بعد اگه خواستم برای سال بعد اقدام کنم

بخاطر سختی قبولیش میگید اکثرا از بالینی پشیمون میشن؟

1615
بستگی داره کجا قبول بشی بالینی فقط دولتی و آزاد داره.  اگر مشکل هزینه نداری ک آزاد قبولی برو.& ...

کارم یه جوری که ساعتش رو میتونم به میل خودم جابه جا کنم (البته الان اینجوری نیس، طرحم که تموم بشه بعد دست خودمه)

همسرم میگه اگه ازاد بخونی، بعدش برای دکتری کارت سختتر میشه و اگه قصد داری بخونی، تلاش کن دانشگاه خوب بری

امسال که نمیخوام بخونم شرایط کاریم هنوز استیبل نیس باید یه سر و سامونی بهش بدم بعد اگه خواستم برای ...

سختی در قبولی ب کنار.

اینکه فکر میکنن روانشناسی یعنی بالینی این تفکر اشتباهه. 

دندانپزشکی خوندی؟ راضی نیستی؟؟؟ 

دندان پزشکی ک خیلی خوووبه! تعجب میکنم

کارم یه جوری که ساعتش رو میتونم به میل خودم جابه جا کنم (البته الان اینجوری نیس، طرحم که تموم بشه بع ...

راست میگه همسرت 

من کارشناسی غیرانتفاعی خوندم 

پول دادن ب دانشگاه اشتباهه... 

اگ مصمم هستی بخون برای دولتی

سختی در قبولی ب کنار. اینکه فکر میکنن روانشناسی یعنی بالینی این تفکر اشتباهه.  دندانپزشکی ...

عزیزم از کارم ناراضی نیستم

فقط کار مورد علاقه من نیس

روانشناسی رو فقط بخاطر علاقه‌ام دوس دارم بخونم

1563
سختی در قبولی ب کنار. اینکه فکر میکنن روانشناسی یعنی بالینی این تفکر اشتباهه.  دندانپزشکی ...

و اینکه فکر نمیکنم روانشناسی صرفا یعنی روانشناسی بالینی

یه مدت سرچ کردم در مورد گرایشات مختلف

بالینی جذابیتش برای من بیشتر بود

همسرت راست میگه. ارشد رو آزاد بگیری واسه دکتری توی مصاحبه ردت میکنن

دقیقا همین رو میگه

حتی میگغت اکثر دانشگاه‌های خوب، دانشجوهای phd رو از فارغ‌التحصیل های خودشون برمیدارن

دندانپزشکم واقعا نمیدونم چقدر درس‌هاش برام سخت یا اسونه برای ارشد باید از رفرنس‌ها خوند یا از کتاب ...

خب قاعدتا رفرنس خوندن سطح علمیت رو بالا تر میبره

اما برا اینکه تو کنکور موفق بشی منابعی که موسسات و سایت ها معرفی میکنن بهتره

دیگه شما خودت رتبه بسیار خوبی داشتی که دندون قبول شدی

بهتری میدونی کنکوری خوندن چطوری هست اونم تو ایران با وجود سهمیه ای ها و نحوه طرح سوال و منابع و.......

خب قاعدتا رفرنس خوندن سطح علمیت رو بالا تر میبره اما برا اینکه تو کنکور موفق بشی منابعی که موسسات و ...

مرسی عزیزم

من چون کارشناسی این رشته رو نخوندم، نمیدونم با منابع موسسات میتونم پیش برم یا نه

باز نظر همسرم اینه که برای درس های اصلی اول رفرنس بخونم که ذهنیت داشته باشم ازشون و بعد برم سراغ منابع خلاصه شده موسسات

1578