2726

😏

Niki_joon_28 هستم نمیدونم چرا رمزم یادم رفت 😐 خط قبلیمم پیشم‌نبود 😐 بخاطر همین کاربری جدید درست کردم خواهرم ریپلی نکن اعصاب ندارم اگه میخوای دعوا کنی 😐

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نگین تورو خدا از ۴ شنبه خونم به خاطر دخترم نتونستم برم سره کار

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2728
مدرسه ها؟

دبیرستان 

Niki_joon_28 هستم نمیدونم چرا رمزم یادم رفت 😐 خط قبلیمم پیشم‌نبود 😐 بخاطر همین کاربری جدید درست کردم خواهرم ریپلی نکن اعصاب ندارم اگه میخوای دعوا کنی 😐
اره...چون پیش بینی اب و هوا هیچی درباره باد و بارون تا دوشنبه نشون نمیده

☺☺☺☺☺☺☺

من فردا امتحان شیمی عمومی دارم به نظرتون بخونم یا دل ببندم به تعطیلی فردا😂

ن‌بخون اگرم فردا تعطیل باشه ک خوبه 

امروز درستو بخوم فردام تعطیل بود بشین پای گوشیت خلاصه که بالاخره باید امتحان بدی