2737
2734
عنوان

داداشم آنفولانزای جدید و گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 32 پست
بچه ها یه سوال.واسه پسرم ۸ماهشه میشه واکسن بزنیم؟؟؟

بله ولی من از واکسنشم میترسم

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انفولانزا ویروسه اصولا دارو نداره باید دوره اش بگذره.مایعات بدنشم با سرم تامین میکنن پس پشت گوش نندازید و ببریدش دکتر.

مایعات بهش بدید.پرتقال و لیمو شیرین.سوپ جوجه استراحت مطلق.انشالله زود خوب میشه.

منم یه هفته س معدم و شکمم درد میکنه و نمیتونم بالا بیارم خیلی اذیت میشم نمیدونم از چی میتونه باشه

شاید معدت ورم داره خب چرا دکتر نرفتی

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
2728

عزیزم داروهاش همینطوریه باید دوره‌اش بگذره گفتی دونه یاد همسرم افتادم از زیر بینیش تا چونه دور لب‌هاش توی دهنش تبخال وحشششششتتتتننناااااککککک زد در حدی گه یک چشمش رو هم درگیر کرد 

انقدر حال همسرم بد بود تب ۴۲ درجه داشت و لرز  ولی خب فقط دوتا دوتا شیاف دیکلوفناک یکمی از درداش کم میکرد تا دوره‌ش گذشت

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
شاید معدت ورم داره خب چرا دکتر نرفتی

چون هر سال زمستون اینجوری میشم . دیگه خسته شدم دکترم فقط قرص معده میده

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
چون هر سال زمستون اینجوری میشم . دیگه خسته شدم دکترم فقط قرص معده میده

پس معدته سردی نخور عزیزم یا هرچی خوردی بعدش عرق نعنا بخور 

2738
عزیزم داروهاش همینطوریه باید دوره‌اش بگذره گفتی دونه یاد همسرم افتادم از زیر بینیش تا چونه دور لب‌ها ...

خداروشکر بخ خیر گذشته

متاسفانه تو شهرمون یه جوون فوت کرد به خاطر این ویروس

با توکل به خدا زندگیم ومیسازم.
پس معدته سردی نخور عزیزم یا هرچی خوردی بعدش عرق نعنا بخور 

فدات همش نبات و زعفرون دم میکنم میخورم . نعنا هم میخورم بیچاره همسرم میگه بریم دکتر اما خسته شدم از قرص 

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
شوهرم زده چون اون همش بیرونه ما که خونه ایم نمیدونم منو بچه هامم بزنیم یا نه؟یکی میگفت واسه بجه کوچک ...

منم از دکتر بچه هام پرسیدم گفت بهتره نزنین

چون مهمه که واکسن برای همون سال باشه 

ویروس آنفولانزا مدام در حال تغییر و پیشرفت، واکنش هم باید مطابق اون پیش بره

با توکل به خدا زندگیم ومیسازم.
دهنش یه عالمه دونه زده خون بالا آورده بینهایت ضعیف شده

اوا باید بره بستری بشه عزیزم

همسر من پزشکه ،گفت توی بیمارستانشون درعرض سه روز ۴ نفر فوتی آنفولانزا داشتن،جوونم بودن

خیلی خطرناکه خدایی نکرده،ساده نگیرید

شوهرم زده چون اون همش بیرونه ما که خونه ایم نمیدونم منو بچه هامم بزنیم یا نه؟یکی میگفت واسه بجه کوچک ...

من و پسرم آخرای شهریور بود زدیم من یه خورده خفیف از همسرم گرفتم اما خداروشکر گوش شیطون کر پسرم اصلا نگرفت

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
فدات همش نبات و زعفرون دم میکنم میخورم . نعنا هم میخورم بیچاره همسرم میگه بریم دکتر اما خسته شدم از ...

برو از عطاری چیزای دیگه بگیر مثل شیرین بیان و این چیزا ایشالله که هرچه زودتر خوب شی 💜😍

2706