2733
2734

یکساله باهاش آشنا شدم از لحاظ ظاهری و اخلاقی خوبه. هر دو سی سالمون هست. من شیرازی ام و اون تبریزی. در حال حاضر تهران شغل ثابت داره و زندگی میکنه. قراره بعد از ازدواج بیاد شیراز زندگی کنه. هم خودش هم خانوادش خیلی منو دوس دارن. فقط مشکل اینجاست که خانواده ما یکم امروزی تر و مدرن تر هستن. میتونم بگم از لحاظ مالی از اونا بالاتریم.بخاطر همین فامیل هامون خیلی فیس و افاده ای آن. میدونم که اگه اینا رو ببینن ممکنه با حرفا و نیش و کنایه هاشون منو اذیت کنن. یا مثلا بگن شوهر شیرازی گیر نیاورده .. نمیدونم واقعا خیلی میترسم. میترسم با حرفاشون دلسرد و سرخورده بشم. شما جای من بودین چیکار میکردین؟ سنم ی جورایی راهو برام بسته که بخوام اینم رد کنم.. کلا از همه چی میترسم. اینقدر که شبا خواب ندارم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم شما میتونی عروسی نگیری ک فامیلای دو طرف همو ببینن

اموزش زبان ترکی استانبولی میدم،اگر دوست داری این زبان زیبا رو یاد بگیری بهم درخواست دوستی بده.

بخاطر نیش و کنایه بقیه رد نکن ... 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2738

شیرازی تبریزی...فارس ترک...راه سختی در پیش داری خیلی فرق دارین همه رسم و رسومات ، فرهنگ و تفکر و سبک زندگی ، برداشتتون از موقعیت ها و برخوردتون با چالش ها زمین تا آسمون فرق داره

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

به حرف مردم چیکار داری اگه دوسش داری  وپسرخوبیه باهاش ازدواج کن.مردم همیشه یه چیز واسه حرف زدن پیدامیکنن

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
2706