2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ای  جانم چه حس خوبی این پست شما به من داد ، سلامت به دنیا بیاد الهی❤

قربونت دعا کن دردم بگیره امروز دیگه خیلی خسته شدم دیشب کلی گریه کردم کلی بی و بیراه گفتم به همسرم به نی نی تو شکمم خیلی اعصابم خورد شد بعدش که پشیمون شدم خود به خود افتادم به گریه دارم دیوونه میشم دیگه

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
نترس عزیزم اون تو نمیمونه.. عجله نکن.

نمیترسم خسته شدم استرس اینکه تکون میخوره نمیخوره یه ساعت تکون نمیخوره میمیرم از استرس

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
من ۴۰ هفته ام تموم شد رفتیم امپول فشار زدم تا ظهر بازم دردم نگرفت طهر دیگه گفتیم سزارین کن

به منم گفت اگه تا چهار پنج روز دیگه دردت نگرفت امپول اگه باز نشد سزارین

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
نمیترسم خسته شدم استرس اینکه تکون میخوره نمیخوره یه ساعت تکون نمیخوره میمیرم از استرس

آخی چقد حس خوبیه باردار بودن😍😍😍

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
به منم گفت اگه تا چهار پنج روز دیگه دردت نگرفت امپول اگه باز نشد سزارین

ترس درد زایمان ی طرف هی میرن میان معاینه ات میکنن ی طرف 

منو چند بار معاینه کردن انقدر جیغ زدم دیگه ظهر گفتم میخوام برم سزارین 

2706