2733
2739

ما ایرانیا برعکسیم انگار 

مَرد هستم، همین...                                                                                                                              پرسیدند ادب از که آموختی؟ گفت: از کاربران نی نی سایت.

اتفاقا الان داشتم به همین فکر می کردم😕

هارلی واسه ملکه جوکر شدن خودشو پرت کرد تو اسید جوکرهم باهمه ی بدیاش پرید تا بتونه بهش ثابت کنه ادم بدیه ولی وقتی یک نفر براش جون میده نباید براش کم بزاره،تو این مدت که نبودم بخاطر بعضیا بود که حالمو بهم زدن جالبه که چجوری تو این مدت تحملشون می کردم اما برگشتم ولی قرار نیست بمونم می خوام دوباره برم خسته شدم از جو سایت تاوقتی که بعضیا تو سایت باشن من بمیرمم اینجا نمی مونم فقط امدم چند تا تاپیک رو پاک کنم همین...شاید زمان ببره اما مهم نیست اصلا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پس من خیلی کند حافظم نخواستم بگم کند ذهن واقعا یکی که بدی میکنه یا حرف بدی به من میزنه شاید تا یک سال درگیرش میشم اووووف چقدر خودمو اذیت میکنم بعد یک سال دیگهکم کم فراموشم میشه انگاری

پس من خیلی کند حافظم نخواستم بگم کند ذهن واقعا یکی که بدی میکنه یا حرف بدی به من میزنه شاید تا یک سا ...

خب اینجوری فقط به خودتون آسیب میزنید ، اون شخص که از حال بد شما مطلع نیست، فقط برای خودتون دائم مرورش می کنید....بهتره در لحظه مودبانه جواب اون فرد را بدید و دیگه خودتون را اذیت نکنید 

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم