2726

اون فرم پر شده رو نگاه کردم البته همسرم برام فرم پر کرده بود دیدم تو قسمت معرفان عمومی اسم 5 نفر از دوستاشو نوشته و کنار نوع رابطه و نحوه آشنایی هم زده دوست و تعداد سال هایی که دوست هستیم با شماره موبایلشون😑😑 الان فهمیدم چرا دیگه بهم زنگ نزدن😕😶

امیدوارم دستگیر نشی 😖

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همسرت شاهکاره. خوشم اومد‌ برا استخدام من زنگ زده بودن به همسرم، شماره رو نمی دونم از کجا گیر آورده بودن، کلی سوال پرسیده بودن دربارم. آخرش گفته بودن چه نسبتی باهاش دارین، گفته بود خانوممه :-)

دختر قشنگ مامان، تموم آرزوی من سلامتی توئه و بهترین روز عمر من روزی خواهد بود که تو رو در آغوش بگیرم‌. به خدای خودم امید دارم، تو هم ازش بخواه که تو رو سالم به من بده و همیشه در پناه خودش نگهت داره. خدایا نه من و نه هیچ مادر دیگه ای رو با فرزندش امتحان نکن..