2410
2553
عنوان

به نظرتون در مقابل خانواده شوهر بد چه طور باید بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 32 پست
باریک الله من چهار سال خجالتی و ساکت بودم چقدر ادیت شدم  اما چند وقته جوابشونو میدم خیلی احساس ...

راس میگم دیگه .

چرا باید کوتاه بیاد یه تازه عروس ؟بعدشم تا اخر عمرش همش غذاب فکری و روحی داشته باشه ؟

از همون اول خیلی رک خواسته هاشو بیان کنه بهتره .

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
من که میگم یه عروس نباید هیچ وقت خجالتی و ساکت باشه  چون سرش کلاه بزرگی میره . حرب یه عمر زندگ ...

من متاسفانهخیلی کوتاه اومدم از من بدتر خانوادم.....

پشیمونم که چرا تو عقد هیچی نخواستم و انقدر سبک گرفتم‌همه چیو و که انها بعدش بهم وصله ول خرج بودن زدن هم تو روم و هم پست سرم که معلوم نیس پشت سر چی گفتن کهشوهرم از دهنش در رفت که ازم دفاع میکنه پشت سر همش ...

اینم بگم که شوهرمم گذاشتن کنار البته با اون سردن الان چون پشت منه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
راس میگم دیگه . چرا باید کوتاه بیاد یه تازه عروس ؟بعدشم تا اخر عمرش همش غذاب فکری و روحی داشته باشه ...

اره من چند سال حرف شنیدم ازشون و روم نمیشد ج بدم

روانی و عقده ای شدم بیمار شدم مامانم بردم پیش روانپزشک

الان جوابشونو میدم خیلی کیف میکنم😆

شاید معجزه‌ای  از سوی خدا به سمت تو فرستاده شود که از همه‌ی آرزوهایت بهتر باشد *

خانواده ها فکر میکنن زمان قدیمه .

دختر رو شوهر بدن به دخترشونم گوش زدن کنن که نخر نپوش نخور که بگن اره عروس قانع و خوبی داریم .

در حالی که با خرید نکردن عروس و نخوردن و نپوشیدنش و کوتاه اومدنش ...هیچی عوض نمیشه .

من اینو زمانی فهمیدم که عروسهای فامیلام نخریدن نخوردن نپوشیدن ..الان حسرت به دل هستن و خانواده شوهر هم قدرشونو نمیدونن 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
من متاسفانهخیلی کوتاه اومدم از من بدتر خانوادم..... پشیمونم که چرا تو عقد هیچی نخواستم و انقدر سبک ...

مهم شوهرته بقیه رو بیخیال.ولی از بدی خانوادش جلو شوهرت نگو اینطور ممکنه شوهرت اذیت بشه و بره طرف اونا.رابطه تو با شوهرت صمیمی و گرم و قوی نگه دار هرکی  دوستتون داره با محبت بین شما خوشحال میشه 

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
2714
عزیزم روشت خوبه بذار بدتو بگن وقتی تو از خودت مطمئنی وجدانت راحته پس بیخیال بذار بگن،وقتی تو محبتی ن ...

خیلی تو خودم خودخوری میکنم ....حامله بود مادرشوهرم زنگ زد هر چی خواست گفت قطع کرد حالم انقدر بد شد که خدادمیدونه نگفتم حالم بد شد به طرز وحشتناک.... منم مثل بز دیدمش هم  انگار نه انگار چه بلایی سرم اورده با روی باز تو ختم پدر بزرگم رفتم سمتش اون همچین قیافه میگرفت و حق به جانب بود.... الان پشیمونم که چرا انقدر احمق بودم

خیلی تو خودم خودخوری میکنم ....حامله بود مادرشوهرم زنگ زد هر چی خواست گفت قطع کرد حالم انقدر بد شد ک ...

وای دختر تو منی یا من تو😕منم مث تو حامله بودم تو یه خیابونیم یه بار زنگ نزد بهم‌که دردت گرفته یا نه،گشنه ای حالت خوبه یا نه،من مامانم اینا یه شهر دیگه ان اینجا فقط همین تحفه هاس،ولی میدونی منم الان کلا گذاشتمشون کنار،یه نیمچه احترامی ام که میذارم بهشون بخاطر شوهرمه والسلام

🤔
اوه جواب بدم که شر درست میکنن......

اگه جواب ندی بدتر عقده ای میشی و عصبی این تجربه ی منه

غلط کردن تو هم شرتر شو

شاید معجزه‌ای  از سوی خدا به سمت تو فرستاده شود که از همه‌ی آرزوهایت بهتر باشد *
خانواده ها فکر میکنن زمان قدیمه . دختر رو شوهر بدن به دخترشونم گوش زدن کنن که نخر نپوش نخور که بگن ...

مثل من ... تازه خانواده شوهرم ان قدر سفتن و خسیس بعد همه جا گفتن ما سنگ‌تموم‌گذاشتیم همه چیرو گرون ترینشو خریدیم براش.. در صورتی که هیچخرجی نکردن و چندتا چیزم ارزون ترین و گرفتن و اشغال 

مهم شوهرته بقیه رو بیخیال.ولی از بدی خانوادش جلو شوهرت نگو اینطور ممکنه شوهرت اذیت بشه و بره طرف اون ...

نمیگم شوهرم فکر میکنه اونا راست میگن چون مدام شوهرمو صدا میکنن و بهش چرت و پرت میگن ..... وقتی منم میگم شوهر متوجه میشه اونا بد میکنن در حقم.....

2706