1608
1605

من خیلی صبور و مهربون و ساکت و مودب بودم ولی خیلی زیاد رفتار بد  سرد و بی محبتی وتوهین دیدم از مادرشوهر گرفته تا پدرشوهر و خواهرشوهر وجاری و برادرشوهر همه شون یکی از یکی بدترن دلم خیلیبرا سادگی خودم میسوزه که چقدر سکوت کردم که انگار نه انگار شما نسبت به من سرد و محبتین....انگار من نبودم همسون یه جوری قیافه میگرفتن و بی محلی میکردن که انگار نه انگارمنم عروسشونم.... تاجایی که دیگه صبرم تموم شده هیچ دل خوشی از هیچکدوم ندارم خداروشر شوهرم خوبه ولی اینا سرتوهمات خودشون مدام شوهرمو صدا میکردن که علیه من حرف میزدن پیشش ...یا پیش دامادهاشون و فامیلشون از من به دروغ بدی میگفتن .... 

کم کم که بعد ۵ سال ازشون ناراحت شدم تو روم همش میگفتنتو خیلی حساسی و پرتوقع درصورتی که من عروس فوق لعاده کمخرجی بودم و هستم و کم توقع.... خوشون به شدت شدت سدت حساسن سر هیچی داستان درست میکنن و شر میندازن....

خلاصه الان  بعد ۷ سال هر راهی رفتم بی فایده بود بگم بالا چشمتون ابروعه کلی داستان و شر درست میکنن و دوتا حرفم میزنن تو روم که بدترمیسوزم و حرص میخورم تو خودم ...خلاثه خوبی هم نمیبینن کلا... کلا همه چیزو برعکس میگن هر کار بدی که میکننو اخلاقای بدشون میچسبونن به ادم....

.دیگه بعد ۷ سال رفت امدمو کمتر کردم چند ماهی شمی چیزی برم ....تلفن هم اصلا نمیزنم.... کلا از همسون بدم میاد و مثل خودشون سردم و یه جا میشینم و حرف نمیزنم... سفره وظرف هماثلا دست نمیرنم مثل مهمون میدم هر سه چهار ماه و مثل مهونم میام ....

الان اونا ننیگن که چکار کردن با من اصلا رفتار خودشون بد نمیدونن و دیگه بهونه کافی دارن و پیش هر کی زبون اونا درازه که عروسمون خیلی حساسه کار نمیکنه یه زنگم نمیزنه و....

شما بودین چه ار میکردین ؟؟ کلا نظرتون چیه؟

من که میگم یه عروس نباید هیچ وقت خجالتی و ساکت باشه  چون سرش کلاه بزرگی میره .

حرب یه عمر زندگیه .بچه بازی نیست که احترام خانواده شوهرو اگه ردن ادم داشته باشه .

از روز اول زندگی نباید کوتاه اومد .حتی اگه کار ادم به طلاق ختم سه

همسرم رو خیلیییی زیاد دوسش دارم و عاشقشم .خدایا به خاطر تموم نعمتهایی که به من داده ای و خواهی داد سپاسگذارم .

خواص هل سبز در طب سنتی

کلیک کنید

1522

خب بگن دیگه نزدیک ترین فامیل های شوهر میشن مادر و پدر و خواهر برادر که میگین بدن اینا رو گذاشتی کنار بقیه رو میخوای چه کار ؟؟؟ بعدم تو این همه سال خوبی کردی قدرتو ندونستن دیگه بس اونطوری زندگی کن که خودت لذت ببری

عزیزم روشت خوبه بذار بدتو بگن وقتی تو از خودت مطمئنی وجدانت راحته پس بیخیال بذار بگن،وقتی تو محبتی ندید پس بیخیالشون شو،منم عین تو ام ولی دیگه بیخیال شدم،میگم بذار بگن من بدم مهم نیس،مهم اینه که خیالم از خودمو قلبم و وجدانم راحته🤗

🤔
همین روشی ک دارید خوبه ،نسبت ب ادم هایی ک تعریف کردید.منم بودم همین کار رو میکرردم

خستم کردن دیگه داماداشون زنگ میزنن به من ابراز همدردی میکنن از دست اینا میبینم با اونا هم همینن...

1432

من خودم به شخصه همین کاری که شما میکنی میکنم ، با این تفاوت که مجبورم هر سه شنبه برم خونشون چون همه ی بچه هاش سه شنبه ها جمع میشن ، همسرم معمولا دیر میرسه از سر کار صبر میکنم با خودش برم با اینکه ما طبقه پایینشونیم تنها و زودتر نمیرم

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
من که میگم یه عروس نباید هیچ وقت خجالتی و ساکت باشه  چون سرش کلاه بزرگی میره . حرب یه عمر زندگ ...

باریک الله من چهار سال خجالتی و ساکت بودم چقدر ادیت شدم 

اما چند وقته جوابشونو میدم خیلی احساس خوب دارم مثل پرواز عقاب

*خدایا شکرت*
1601
باریک الله من چهار سال خجالتی و ساکت بودم چقدر ادیت شدم  اما چند وقته جوابشونو میدم خیلی احساس ...

راس میگم دیگه .

چرا باید کوتاه بیاد یه تازه عروس ؟بعدشم تا اخر عمرش همش غذاب فکری و روحی داشته باشه ؟

از همون اول خیلی رک خواسته هاشو بیان کنه بهتره .

همسرم رو خیلیییی زیاد دوسش دارم و عاشقشم .خدایا به خاطر تموم نعمتهایی که به من داده ای و خواهی داد سپاسگذارم .
من که میگم یه عروس نباید هیچ وقت خجالتی و ساکت باشه  چون سرش کلاه بزرگی میره . حرب یه عمر زندگ ...

من متاسفانهخیلی کوتاه اومدم از من بدتر خانوادم.....

پشیمونم که چرا تو عقد هیچی نخواستم و انقدر سبک گرفتم‌همه چیو و که انها بعدش بهم وصله ول خرج بودن زدن هم تو روم و هم پست سرم که معلوم نیس پشت سر چی گفتن کهشوهرم از دهنش در رفت که ازم دفاع میکنه پشت سر همش ...

اینم بگم که شوهرمم گذاشتن کنار البته با اون سردن الان چون پشت منه...

راس میگم دیگه . چرا باید کوتاه بیاد یه تازه عروس ؟بعدشم تا اخر عمرش همش غذاب فکری و روحی داشته باشه ...

اره من چند سال حرف شنیدم ازشون و روم نمیشد ج بدم

روانی و عقده ای شدم بیمار شدم مامانم بردم پیش روانپزشک

الان جوابشونو میدم خیلی کیف میکنم😆

*خدایا شکرت*
1614