1596
1578
عنوان

از دست پسرخالم خودمو میکشم

486 بازدید | 32 پست

من پسر خالمو خیلیییی دوس دارم.حتی از بچگی😅

ولی خب اون اصلا منو نمیبینه 

چن مدتیه اخلاقش با من عوض شده .امروز خونه مامانبزرگم بودیم ب هم ک دست دادیم .مگه ول میکرد دستمو .هر وقتم ک دست منو میگیره فشارم میوفته 😥

اون تا ب حال شماره منو نداشت.(ی چیز دیگه ما خانواده کمی مذهبی هستیم زیاد نه ها ی کوچولو) ی دفه گف تو اینستا داری منو فالو کن دیگه .در حالی ک ۲ سال پیش درخواست دادم اصلا جواب نداد .وقت خداحافظی هم بازم اومد دستمو گرف .فک کنم این میفهمه من حالی ب حالی میشم دستمو عمدا میگیره 😅

ب نظرتون اینا نشونه اس یا باز توهمات منه؟؟؟

من تورکم ایرانیام ...آذربایجانیام ❤💃💃💃

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

1546

مذهبی ها هم دست میدن؟؟؟

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

پسرا اگه یکیو دوست داشته باشن واقعا از ته دل خودش میاد میگه یا پیشنهاد خواستگاری میگه اگه روش نشد به مامانش میگه اقدام کنه

isn't it the point of life to seek what excites you? ..مگه این هدف زندگی نیست که دنبال چیزی باشی که تو رو هیجان زده میکنه؟(آنه شرلی)

عزیزم دست میدید مشکل داره ها

شاید میخواد ابراز علاقه کنه ولی در کل حواست باشه

واژینیسموس یعنی ترس از نزدیکی   من میتونم کمکت کنم چون خودم این مشکل رو داشتم و بعد از دوسال خداروشکر حل شد  پس اگه کمک خواستی بهم بگو  تلگرام پیام بده.    ۰۹۹۰۰۲۷۷۴۸۱
1566
عزیزم دست میدید مشکل داره ها شاید میخواد ابراز علاقه کنه ولی در کل حواست باشه

منم با پسرخالم دست میدم چه مشکلی داره؟ چه اتفاقی میوفته با دست دادن ما سلام احوال پرسیه  

isn't it the point of life to seek what excites you? ..مگه این هدف زندگی نیست که دنبال چیزی باشی که تو رو هیجان زده میکنه؟(آنه شرلی)
1537
منم با پسرخالم دست میدم چه مشکلی داره؟ چه اتفاقی میوفته با دست دادن ما سلام احوال پرسیه     ...

چجوری دست میدید؟پسرخاله هام با دخترعموهاشون دست میدن به ما نه خیلی عجیبه از کجا شروع کردین دست دادنو 

1480