2737
2734
عنوان

یکی از رموز پربازدید شدن🤫

215 بازدید | 35 پست

اینکه اسمشونو مینویسن اول عنوان تاپیک مثلا فلانی ام یکیشم که همتون میدونین همین موقع ها وقتشه ۱۲ شب به بعد ..تا نکات ورموز بعدی بدرود🤪

تصمیم گرفتم از این به بعد با احساسم❤پیش برم نه با منطقم💤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

آره مثلا محالم☺️😁

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

خُنُک بازی درمیارن ی عده😒

بیاین مهمه                                                                        اون لحظه ک داری جارو نپتون میکشی،یهو وارونه میشه و همه محتویاتش میریزه رو فرش 😢 اون لحظه هزاران بار تقدیم تو باد 😁
2738

من ک ترجیح میدم این ساعت تاپیک نزنم

بدممیاد از پربازدیدی

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

😂نه اشتباه متوجه شدی من اکثرا اسممو مینویسم اول تاپیکام چون تقریبا دوسال و نیمه که اینجام بالاخره کسایی هستن منو میشناسن مینویسم تا دوستام ببینن بیان تاپیکم نظراتشون برام مهمه واسه همون واقعا اصلا حوصله پر بازدید شدن ندارم اوووف😁

2706