2737
2734
عنوان

بچه ها خیلی دلم گرفته😔

175 بازدید | 12 پست

بچه ها من چشمام در حد خیلی زیادی ضعیفه همیشه لنز میذارم ولی الان دکتر گفته یکی دو هفته لنز نذار تا معاینت کنم الان مجبورم یه عینک خیلی ضخیم بزنم که چشمامو خیلی بد حالت کرده همه مسخرم میکنن حتی نمیتونم گریه کنم چون چشمام درد میگیره نه رانندگی میتونم کنم نه هیچ کاری چون حتی با لنز و عینکن خوب نمیبینم😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واقعا کسی هست که همچین چیزی رو مسخره کنه؟

عجیبه برام. آدم چقدر باید کمبود داشته باشه که بخواد با همچین چیزی خودشو خوشحال و راضی کنه.

توجه نکن. می دونم گفتنش خیلی راحت تر از انجام دادنشه...ولی شما عاقل تر از اونایی. سلامتیت خیلی مهم تر از حرف و رفتار یکی دو تا آدم بی فکره. به چیزی که دکتر گفته حتما عمل کن. موقتیه خب. شاید بعدش با مشورت با دکتر یه راه حل دائمی و خوب پیدا کردین.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
2728

وای منم چشمام ضعیفه  یکیش 5 یکیش 6هیچ رقمه با عینک کنار نمیام هر وقتم مجبور بشم بزنم فکر میکنم همه نگام می کنن لنزم تا حالا استفاده نکردم چشم چپم تنبلی هم داره نمیدونم عمل میشه یا نه شوهرم حتی ی دکتر هم نبرده که ببینه میشه عمل کنم یا نه اما در مورد عینک منه رفته بودم سفارش عینک بدم گفتم نمیخوام چشمام پشت عینک ریز باشه گفت پس شیشه ی فشرده ی آلمانی برات میزارم بعد ی آقا بود اونجا که چشماش فکر کنم از 10 بالاتر بود بعد اصلا عینکش با اون شیشه ها ضخیم نبود

2738