2726

پسرم سرماخورده گلو درد داره بچه همش 16 ماهشه تازه از شیر گرفتمش همش بهونه میکنه حال نداره. الان گذاشتم رو پام خوابیده اب دهنشو قورت میده گریه میکنه معلومه گلوش درد داره. دیدن درد کشیدن بچه بد ترین درد دنیاست. بیدارش کردم بهش استامینوفن و هیدروکسیزین دادم. نمیدونم چرا ولی امروز شکمشم زیاد کار کرد ولی  خیلی شل نبود. دارم دق میکنم براش تمام استخونای دنده اش معلومه بس لاغره زیر چشمش کبوده از غصه ی شیر اینطوری شده😢😢. خودمم 4 ماهه باردارم. دو ماه پیش ده روز بیمارستان خوابید سه تا تار موی جلوی سرم  سفید شد. خدایا بچه ام خوب شه😔 میشه براش صلوات بفرستید اگر آنفولانزا باشه بیچاره ام چطوری برم بیمارستان 😔😔

دنیام بچه هام 🥰  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اخه هم وزنش کم بود هم خودم باردارم. دکترش گفت قطع کن شیر خشک نه. لبنیات میدم 

لبنیات یعنی چی؟ شیر پاستوریزه منظورته ؟

ببین اون الان احتیاج داره تا دوسالگی شیر بخوره گناه داره طفلی ۱۶ ماه خیلی کمه 

حتما یا بهش شیر خشک بده یا اگه رفلاکس نداره شیر محلی 

رو وزن و قد کشیدنشم خیلی تاثیر میزاره 

من الان به پسرم شیر محلی میدم با اینکه ۲۳ ماهشه

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
لبنیات یعنی چی؟ شیر پاستوریزه منظورته ؟ ببین اون الان احتیاج داره تا دوسالگی شیر بخوره گناه داره طف ...

اره دیگه شیر باز میخرم میجوشونم میدم. ولی کم میخوره بیشتر ماست و دوغ و پنیر میخوره شیر دوست نداره

دنیام بچه هام 🥰  

عزیزم چیزای مقوی درست کن براش 

سوپ خروس 

سوپ بلدرچین 

سوپ ماهیچه 

موز 

سویق

سیب

شیرموزعسل 

نرتب بهش رسیدگی کن ک جون بگیره زود خوب بشه 

دکترم حتما ببرش بیمارستان نرو فردا برو نوبت دکتر اطفال بگیر 

دکترای بیمارستان درمورد بجه ها خیلی بیسوادن 

کاش اینقدر سریع باردار نمیشدی ظلم کردی در حق بچه ات اخه کوچیکه هنوز ولی کاریه ک شد ☹

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

هیدروکسی زین واسه جی  مال حساسیته اونو دکتر دا ده؟؟

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍
2706